Saçma gelebilir ama cidden merak ettim

sevgilinizi aramadan önce mesajla ona soruyormusunuz uygunsan arıyım mı diye yoksa direk arıyormusunuz? ve daha sonra ara derse bozulurmusunuz yoksa sorun etmezmisiniz? bu iki sorumu yanıtlarsanız sevinirim:)

Güncellemeler:
kızlar kimseyi aramıyor galiba:) bir arayan kız benmiyim :D

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kim olursa olsun ararım, müsait değilse zaten meşgule atar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• neden aramadın, neden aramıyosun, neden aramıyordun, neden aramayacaksın, bik bik bik

sen iyiymişsin gene

0|0
    0|0
  • İzin almana gerek yok ararsın müsait değilse meşgule atar zaten sonra o sana döner ve tatlıya bağlanır.

0|0
    0|0
  • müsaitmisin diye mesaj atarım önce .kendiside sonra aramamı isterse bozulmam .

0|0
    0|0
  • mesaj atmıyorum mesaj sevmem zaten, direk ararım müsait değilse söyler o beni arar böylede olmalı

0|0
    0|0
  • sorarım bunda bozulcak bişi yok o an ortam müsait değildir ailesiyle birliktedir ya da arkadaşlarıyla bir işi vardır ya da çalışıyodur normal hayatı benden ibaret değil kızın oyüzden bozulmam empati yapıyosan bozulmassın zaten ;;;)

0|0
    0|0
  • Bazen haber veririm bazen vermem. Aramızda ki duruma göre değişir bu.

Bana direkt ''Sonra ara'' diye bir tepki verirse, bi' daha rüyasında görür aradığımı. Her şeyin üslubu var.

0|0
    0|1
  • doğrudan ararım...

işi olunca sonra konuşalım ya da sonra ben seni ararım diyor...bozulmuyorum...

0|0
    0|0

• kızlar aramaz genelde

0|0
    0|0
  • sen kız olarak müsait olacağı anı bekliyorsan bravo seni haketmeli ...

0|0
    0|0
  • Beni arayanlara "once bi' SMS atsaydin, musait miyim diye" diyorum. Yeni taniyanlar pat diye ariyor ama eskiler once WhatsApp'ten falan yaziyor once, sonra ariyorlar.

0|0
    0|0
  • Bu konuda neler çekiyorum bir bilsen tlnf başında saatlerce düşündüğümü biliyorum ;) Müsait olur mu olmazmı diye :) Ama önceden mesaj gönderip sonra aramak en iyisi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eğer bir gün olursa tabi ki de müsait misin canım derim aradığımda çünkü bazen bende müsait olmuyorum ve o anda da karşımdakini de kıramıyorum verimli bir konuşmada olmuyor yani..

0|0
    0|0
  • Ararım direkt uygun değilse açamaz zaten görünce döner bana ya da mesaj atmışsa şimdi uygun değilim diye bozulmam neden bozulayım.

0|0
    0|0
  • Arıyorum tabiki , kırıcı olmadan sonra aramamı istediğini söylerse sonra ararım ama kabalaşıp sonra ara demesi sinir kat sayımı hoplatır ve inada binerim , asla aramam :D

0|0
    0|0
  • Bende ariyorum ve bundan hic cekinmiyorum sonra ara derse bende sonra ariyorum nasil dedigine bagli alsinda..gayet güzelce askim sonra ara isim var derse sonra ararim ama eger sonra ara der kapatirsa hic aramam..ama allaha sükür hic öyle olmadi..

0|0
    0|0
  • Abi müsait değilse zaten smsi de göremez boşuna girmiyim meşgul ise meşgul tuşu var sonradan döner mazeretini.

0|0
    0|0
  • direk ararım nerde olursa olsun oda bilir kontrol amaçlı aradığımı zaten aşkım şurdayım der kapatırız

0|0
    0|0
  • Aramadan önce mesaj ne ya!

0|1
    0|0
  • Direkt ararım arkadaş ne mesajı :S

0|0
    0|0
  • Genelde arayan taraf ben olmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...