Siz sorularınıza, doğru cevapları aldığınızı düşünüyor musunuz?

Ya benim bir sevdiğim vardı, oda beni seviyordu. Uzun yıllardır bana bakıyordu ama ben biraz ters olduğum için cesareti yoktu teklif etmeye. Sevgilileri oluyordu hep. Bana gelip teklif etmeden bir kaç gün önce son sevgilisinden ayrıldı. Ama ayrı şehirlerde yaşıyoruz. Tatilde teklif etmişti, sevdiğini söyledi. Ama kendi şehrine gidince beni eski sevgilisiyle aldattı. Ben bunu duyunca doğrumu diye sordum ama inkar etti, şimdi barışmak için mesaj çekmiş, seni seviyorum , senden başkası olmaz diye.

Ben burada sorularımı uzun yazmamaya çalışıyorum, kimse okumaz diye. Kısa yazsam kimse anlamıyor. Genelde hakaret edici cevaplar alıyorum, İşte sen yedek parçasın falan diye küçük düşürücü yazan birkaç arkadaş oldu. Sizce aldığımız cevapların doğruluk payı nedir? Bizmi yanlış soruyoruz, yoksa okumuyormusunuz? Ne kadar uzun yazsakda olayı anlayıp , görmeden doğru cevapları vermek mümkünmü

Ne kadar anlatılabilir ki yazarak, ya da karşıdaki ne kadar samimi bir şekilde yazıyor olabilir. Bazıları sadece sinirlendirmek için yapıyor

Güncellemeler:
Herkes için söylemedim. Bazı üyeler, hatta ben gerçekten yardım etmek için yazmaya çalışıyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben soran kişinin önce neden bu soruyu sorma ihtiyacı hissettiğini anlamaya sonra da onun o ihtiyacını gidermeye çalışıyorum ama bazıları bahsettiğin türden cevaplar vererek ego tatmini yapmaya çalışıyorlar sanırım egolarını tatmin edecek internetten başka yer bulamadıkları için olabilir

1|0
    0|0
    • sen yedek parçasın falan diyerek ne ego tatmini yapacak ki

• başka insanlara hakaret edince kendini değerli görenler yok mu sanıyorsun

Erkekler Ne Diyor 4

• benim de bir gizli kullanıcım vardı zamanında gizli sorarsan adam gibi cevap alamassın dedim dinlememişti bana uff snene be slk gibi 5yaş vari bir cevap vermişti bende canın sağolsun demiştim sanada peşin canın sağolsun deyim şimdiden;)

1|0
    0|0
  • ara sıra bazı bazı doğru cevaplar egliyor. gerisi xper peşinde

1|0
    0|0

• sorduğum soruların ciddiyetine göre gelen cevaplar kabulümdür.

1|0
    0|0
  • Soruya cevap vermiş olmak için yazanlar oluyor :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dusunmuyorum ç

0|0
    0|0
Yükleniyor...