Bugün spora başlıyorum arkadaşlar lütfen sorularımı yanıtlayabilir misiniz?

1. Arkadaşlar geçen sene 1 ay gittim, çok gidememiştim. Örneğin hamlama oldugu zaman ki illa ki olcak, yinede gitmeli miyim dinlenmeli miyim?
2. Her gün mü gitmek gerekiyor, haftada 4 gün felan mı?
3. Spor hocam 6. kere geldiğin zaman sana program yazcam, şu an sadece cardio yapcaksın dedi. Bu mantıklı mı?
4. Pilates, zumba, aerobik gibi dersler var. Spordan sonra mı bunlara katılmalıyım, yoksa hiç spor yapmadan mı? Kendimi çok mu yormuş olurum?
5. Ben diyet yapamam ve zaten sevmiyorum. Spora baya bir devam etmeyi düşünüyorum, ancak diyet konusunda sadece birazcık dikkat etmeyi düşünüyorum. İşe yarar mı? Çok iştahlı biri değilim zaten.
6. Hocam bana kilomu her şeyimi söyleyecek. Sizce kilomu öğrenirsem motivasyonum düşer mi, yoksa öğrenmemem daha mı iyi?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kas gevşetici kullan.
    4gün ideal.
    mantıklı.
    birini seç. hepsi ağır gelir.
    diet yapma normal öğünlerini azalt.
    düşmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hamladiginda devam etmen gerekir. haftada 3 4 gun yeterlidir ama hergun tabii ki daha iyi olur. kardiyodan baslamak mantikli. hangisini one koyacagin senin tercihin olucak, genel gecer bir kurali yok. diyetin olayi saglikli beslenmektir. sekeri tuzu gunde bir cay kasigina indirmeden kilo vermeyi bekleme mesela. kilonu da ogren, motive olursun

0|0
    0|0
    • seker ve tuz kullanmıyorum... sizce 2 aya fit olur muyum?

• sen gidiyor musun canım

• su an bir sey yapmiyorum 65 kiloyum bir 5 kilo daha versem iyi olacak. zamaninda 20 kilo verdim

Erkekler Ne Diyor 4

• 1. Evet gitmelisin ve farklı bölgeleri çalıştırmalısın.
    2. Haftada en az 5 kez gitmen en mantıklısıdır. Daha azında hücreler parçalanmaz ve gelişme olmaz.
    3. hıcanın dediği evet mantıklı bir süre cardiyo ile başlamak ilk hamlığı atmanda çok yardımcı olacak.
    4. haftada bir gün bu derslere katılabilir ve sadece bu dersi yapabilirsin.
    5. Aşırı diyet yerine yediklerine biraz dikkat edersen başarılı olabilirsin.
    6. Kilonu öğrenmen ve gelişimini takip etmen en mantıklısı.

1|1
    0|0
  • Ne istediğini pek anlayamadım mayk. Ama genel görüş fit bir vücut için bünyene geçmişine ve beslenmeye göre haftada en az 3-4 gün gitmelisin. Kardiyo yağlar için vazgeçilmez. Ağırlık çalışarak çok çok kolay kilo verirsin ama deri altı yağları ağırlıkla gitmez. Bölgesel ağırlık çalışmaları şekle sokar. Abudik gubudik zumba, aerobik gibi egzersizlerle ancak 3-4 yılda bir yere varırsın.

0|0
    0|0
  • Simdi spora haftada 5 gün ideal bence ve kolon kaç boyun kaç eğer kiloluysan diyet yapmazsan bir anlamı olmaz ve diyet dedigun etini tavuğunu yiceksin zaten hocan seni tek kardio ile başlatması çok mantıksız bejce derslere katılma tek çalış daha basarili olurusn motivasyonunu hedefler koyarak yukselt

0|0
    0|0
  • sımdı
    3) hem cardıo hem agırlık calısmalısın yoksa cok sekıl bozuklugun olur
    4) dekıleır yapabılırsın hem esnek hem zarıf hemde cok kadınsı hatların olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...