Kobe Bryant 20 yıllık NBA kariyerine noktayı koydu, düşünceleriniz neler? #ThankYouKobe

Birleşik Amerikalı oyun kurucu Kobe Bryant 20 yıllık kariyerini bugün sabaha karşı oynanan Los angeles lakers Utah Jazz maçı ile parkelere veda etti

Kobe Bryant 20 yıllık NBA kariyerine noktayı koydu #ThankYouKobe ? Los angeles lakers forması ile sayısız başarılara imza atan kobe yi son maçında eski takım arkadaşları Duygusal bir video hazırladı ;

Kariyeri boyunca 1566 maça çıkan Kobe bryant 5 NBA şampiyonluğu 18 kez all-star seçilen kobe 37 yaşında kariyerini sonlandırdı

#ThankYouKobe

Görüşleriniz? .

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana basketbolu sevdiren, doğru yolu gösteren, inancı kaybetmemeyi, hırsı, oyunu sevmeyi öğreten adam. Onca sakatlıklara rağmen asla pes etmeyip sevdiği oyuna sıkı sıkıya sarılan bir adam. Benim için MJ ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi 2 oyuncu. Son maçında bile herşeyi eskisi gibi olup 60 sayı atan ve maçı takımına kazandıran adam The Black Mamba. Böyle bir efsanenin bir daha geleceğini düşünmüyorum, o yüzden biz şanslıyız ki böyle bir efsaneyi en kötü televizyondan izledik. Yolun açık olsun adamım. NBA artık eskisi gibi olmayacak. Herşey için teşekkürler Mamba.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam "behlül kaçar" der gibi gitti. 60 sayı :)

Böylesine efsane bir daha gelmez

0|1
    0|0
  • Başarılı ve gerçekten ahlaklı bir sporcuydu. Basketboldan kopmiyacaktır. Çünkü basketbolun böyle adamlara ihtiyacı var. Teşekkürler Kobe o güzel basketler için...

0|1
    0|0
  • çok büyük bir oyuncuydu ki bunu son maçında bile gösterdi..
    bir devir kapandı..
    tıpki Michael Jordan bıraktığı zaman ki gibi..

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Kobe ya estetik adam jordandan sonra

0|1
    0|0
  • adamım benim

0|1
    0|0
  • Adam king