Spora gidiyorum ama hoca diyet vermedi?

Spor salonuna yazildim arkadaslar , ilk derse gittim daha bugun. Hocaya diyet listesi sordum, liste veremem ama istediklerini sorabilirsin dedi. Karbonhidrat kessem protein agirlikli beslensem dogru olur mu dedim, yasin daha kucuk diyet yapma, herseyden yemen gerekiyo dondurma olur cikolata olur herseyden ama miktari az dedi. Kasimda 21 olcam. Sizce dogru mu bu , bazi yiyeceklerden uzak durmam gerekmiyo mu? Beslenme konusunda nasil bir yol izlemeliyim?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• dogru

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İsterseniz size özel sporcu beslenmesi programi yazabilirim

0|0
    0|0
  • Herseyden yani donruma çikolatadan te yasin küçük ne demek ya ne cahil hocalar var diyet olarak tavsiyem şu kilonu boyunu olç eğer bir seker tansiyon kalp hastalığın yoksa Zayıflamak istiyorsan haftada 5 gün 45 dk her antreman olmak üzere yap ve iki gün kardio yap 3 gün fitnness ve beslenmende düşük karbonhidrat tuket ama tuket ve esmer makarna pirinç vs ve gramaj olarak tavsiyem 40 grm öğlen 40 gr aksm sbhlari haşlama yumurta yulaf ezmesi kuru erik tuket öğlen et tavuk gbi ürünler tüketim yanina 40 gr karbonhidrat ara öğünde bir avuç badem muz tuket aksam yine oglwnki gbi ve cardio gününden önce yeşil cay tuket

0|0
    0|0
    • Ya cok cok tesekkur ederim tam olarak istedigim cevap boyle biseydi , benimde hic icime yatmadi ya herseyden ye falan spordan gelip yine dondurma cikolata ekmek (miktari fazla) yedikten sonra verdigim kaloriyi fazlasyla geri aldigimi yaptigim sporun bosa gittigini hissediyorum, zaten abur cubur sekerli seyler sevmem hic cikolata bile sayili yemisimdir o derece cips pasta kek cikolata sevmem kola falan gazli icecekler icmem cayi sekersiz limonlu iciyorum, ekmegi cok azalttim kahvaltida daha cok peynir zeytin yesillik domates salatalik gibi hafif seyler yiyorum sekersiz cayla beraber, hocaya kepekli ekmek yiyorum dedim olmaz tam bugday ekmegi ye ama dilimi az tut dedi dogru mu bu sence kepekli ekmek yerine tam bugday ekmegi mi yemeliyim? Sinava hazirlandigim halde gittim spor salonuna yazildim hedefim bir 10 kilo kadar 65 im Şu an 55 iyi olur diye dusunuyorm cok da zayif olmak itici geliyo bana, zaten boyum uzun degil bel cevremde simit var kucuk capli da olsa

• Supermis ya cok iyi oldu bu :D soyliycegin herseyi uyguluycam ona gore yaz tamam mi :D bu arada sinavada hazirlaniyorum onu da hesaba katalim da :D

• Attim bakabilirsin mesajlara :)

• Hoca sana kibarca aşırı zayıfsın kilo alman lazım demiş sen hala diyet peşindesin biraz zeka lütfen

0|0
    0|0
    • Hayir ya ne zayifi :) 1.60 boya 65 kiloyum :) ama anlam veremedigim bir sekilde belli olmuyo disardan :) bel cevreme falan yayiliyo o da sekil bozuklugu oluyo giydigim seyler yakismayabiliyo vs. Hocaya sinava hazirlandigimi soyledim yasin kucuk sayilir , ders calisirken konsantrasyon bozuklugu yasayabilirsin diyet yaparsan o yuzden her besinden alirsan iyi olur az miktarda dedi, hakli mi sence?

• Pardon bu baskasinaydi yanlis oldu kusura bakma :)

• Fikrim yok

0|0
    0|0
  • kilonla alakalı beslenme konusunda yol izlersin, boy kilo oranın nedir?

0|0
    0|0
    • Boyum 1.60 kilo 64-65 degisiyo disardan belli olmuyo ama hic bel yanlarimda falan birikiyo kimse 65 kilo demez yani etrafimdaki. yinede 10 kilo falan verip ideal kiloma yaklasmak istiyorum. Ha bide bel yanlarimdaki o kucuk simitten kurtulup duz bir karin kivrimli bir bele sahip olmak istiyorum. Sporla ve ezgersizlerle mumkun mu bu sence? Vede beslnme konusunda hocanin dedigi yolu mu izlemeliyim?

• Cok sıkı calismissin gercekten iradeni alkislamak istiyorum 👏 :D Şu an lys calisma donemde uygulamam pek uygun olmaz sanirim dedigin gibi sinavdan sonra uygun olabilir, zaten disardan belli olmuyo pek , daha cok bel ve cevresinde sekil bozuklugu seklinde rahatsz ediyo , cok kasmama gerek yok sanirim, tavsiyeler icin tesekkurler bu arada tebrikler tekrar iraden cok saglammis gercekten :)

• teşekkür ederim :D lys ye kadar önce sıkı antrenman tempolarına alışırsan gerisini getirirsin, sınavında ve spor hayatında başarılar selametle :D

• hocan bihalttan anlamıyor başka salona git paranı geri alabiliyosan

0|0
    0|0
    • Nasil olmasi gerekiyo sence beslenme duzeninin?

• Peki oyleyse sagol, bu konuda bilgi sahibiymissin gibi hissettim o yuzden soyledim oyle bisey :)

• bilgi sahibi sayılırım ama dediğim gibi denemen lazım ben sabah 5 yumurta yerim yeter sen 10 tane yersin yetmez gibisinden yapın anatomin spor yaptığın günler saatler bunda çok etkili :)

• Yaşa göre diyet yapılıyor. Diyetisyeni vardır spor salonunun danışın bir sefer. Bence her şeyden az az yenmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...