Hoşlandığınız fakat tanışmışlığınız olmayan bir erkeği nasıl etkilersiniz? Ne yapardınız?

hoşlandığınız fakat tanışmışlığınız olmayan bir erkeği nasıl etkilersiniz? ne yapardınız? cok soruluyor evet ama temel bir sorun bu :/

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• arada bir göz göze denk getirmeye çalışş .. gerisini ona bırak ;)

0|0
    0|0
    • yapıyorummm :) arada oluyor dediğinz gibi.

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadar etkilemek istiyorsan biraz açık giyinecek ve makyajı fulleyeceksin. Erkek güzelliğe dikkat eder ve o güzelliği yanında ister. Ama yok öyle bir şey yapmam dersen, kapatacaksın gözlerini, zaten açınca mutlaka karşına hayırlısı olan biri çıkar

2|0
    0|0
  • ben birinden hoşlanıyorum dersin o kim diye sorarsa, aynaya bak anlarsın dersin

0|0
    0|0
  • Şeytan tüyüme güvenirim..

0|0
    0|0
  • adamın kişiliğine bağlı

0|0
    0|0
  • direk gidip konuşmak durumu anlatmak..

0|0
    1|0
    • sonucunda üzülmekten korkuyorum ben :(

• anladm..

• yolun açcık olsun Allah utandırmasın ama haberdar et bizide :) ekle mesaj yazarsın sonucu :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bakışlarla falan etkilendiği yok şimdiden söyliyim sadece bekliyolar zaman kaybettiğinle kalıyosun :) onunla tanışmaya çalış ortak arkadaşlarınız olsun tanışmadan duygularını da açma aynı ortamda bulunduktan sonra duygularını belli etmen daha kolay olur :)

0|0
    0|0
    • haklısın ortak ark yok ama bir ortamla yaratmaya calşcam bakmakla olmuyor maalesef.. cok tesekkür ederim:)

• canm bir cocukta beni 2 sene kesti ama sadece kestii beklemek cok yanlş :(

• evet bak sen de yaşamışsın daha ıyı bılırsın beklemekle olmuyo ama adım at derken de gidip ondan hoşlandığını söyleme sen aynı ortamda buluşmaya dıkkat et bırak o anlasın adım atıcak fırsatı olsun

• hiçbişi yapmam kaçan kovalanılır :)

0|0
    0|0
  • Karsimdaki erkege göre degisir. Genelde bakislarim yetiyor.

0|0
    0|0
  • zor ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...