Ronaldomu messimi?

Ronaldo artik 1 numara adam dün 3 gol atarak kanıtladı bunu ligdede sampiyonlar ligindedede gol kralı her yerde messinin önünde sadece futbol değil adamlık olarakda önde atatürkün sözüyle sonlandiriyim sporcunun zeki çevik ayni zamanda ahlaklisini severim hala madrid forza ronaldo

• Ronaldo
    56% (9)59% (20)58% (29)Oy Ver
  • messi
    44% (7)41% (14)42% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kral Ronaldo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O tip olduğu sürece ronaldo...

0|1
    0|0
  • ronaldo tabiki de hem ronaldo daha yakışıklı :)

0|2
    0|0
  • Ronaldo nun adamlıgı yeter be. Sürekli mehmetcik vakfıdır yetimlerdir o tarz yerlere yardım ypıyo.

0|1
    0|0
  • Ronaldo :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ronaldo

0|1
    0|0
  • 50 defa Ronaldo..

0|1
    0|0
  • Cr7.

0|1
    0|0
  • ronaldo döver.

0|1
    0|0
  • ronaldo..

0|1
    0|0
  • ronaldo :)

0|1
    0|0
  • Hala Madrid 😍 Ronaldo reis 😍😍

0|1
    0|0
  • Ronaldo her zaman başka

0|1
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Tabiki de Messi.

0|0
    0|0
  • messi 2 3 maç ortalama oynadı diye hemen gömdünüz mü adamı. yapmayın etmeyin kariyer gol ortalamasında hala ronaldonun önünde bu kadar fazla gol atan oyuncular arasında büyük ihtimalle de şu an 1. sırada çok azı golu olan dandik liglerde oynayan daha yüksek ortalamalı oyuncular olabilir. deli gibi de asist yapıyo bu kadar golun yanında her türlü messi.

0|0
    0|0
    • ronaldo toplamda messiden daha çok gol attı messi la ligada daha çok sene oynamasına rağmen bişi bilmion messi fanboyusun sadece

• messi barçadan başka takımda oynamadığı sürece her zmn ronaldo diorum bn

• manchester united ondan önce unuttum şimdi portekiz takımı onlar neden sayılmıyo. birini 2009dan itibaren say ötekini bütün kariyerini yeni başladığı zamanları da dahil et sonra geçildi de. ronaldo diyebilirsin denmicek oyuncu değil adam oynuyo dicek laf yok ama bunu derken messi sadece barçada oynadı diye bakmak doğru gelmiyo bana. adam belki baştan sona aynı takımda bitirmek istiyo. hem ronaldo da real madridde oynuyo sevilla everton gibi bir takımda yardırmıyo.

• Sabry

0|1
    0|0
Yükleniyor...