Bildiğiniz en centilmen futbolcu kim?

Bildiğiniz En Centilmen Futbolcu Sizce Kim ? ? ?

0|0
23|67

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an için Selçuk İnan diyorum

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 66

• adam gibi adam Ertuğrul Sağlam

2|1
    0|0
  • 1|1
    1|0
  • Metin Tekin

1|0
    0|0
  • Bizde Oğuz vardı, kesinlikle o. Adamın tüm kariyeri boyunca bir sarı kartı vardı sanırsam.

1|0
    0|0
  • serdar kurtuluş diye bir adam var arkadaş bir dönem beşiktaşta da oynadı. dikkatlerden kaçmış bence. nerdeyse bütün pozisyonlarda faulden sonra özür diler maç bitiminde hakemin elini sıkar, oyundan alındığında asla şaşalları yere fırlatmaz ya da kulübeyi tekmelemez.

1|0
    0|0
  • drogba mı neyse :) galatasaraylılar taçsız kral metin oktay deseydi daha iyi olurdu çünkü hem çok iyi futbolcu hemde çok centilmen bence metin oktay - cem bartu - lefter - baba hakkı bizim efsanemiz alex de sauza - ertuğrul sağlam

2|2
    0|0
    • Metin Oktay gelmiş geçmiş en centilmen futbolcudur bana göre... :)

• aynen öyle bende çok severdim kendisini keşke yaşasaydıda bu şimdiki çirkef futbolculara ders verseydi şimdikiler kenidlerini bişey zannediyor halbuki ne varsa eskilerde var metin oktay lefter baba hakkı

• Alex de Souza

2|0
    0|0
  • Zinedine Zidane..

Her ne kadar 2006 Dünya Kupası finalinde Materazzi'ye kafa bile atmış olsa, benim için hem dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu hemde en centilmen futbolcusudur, kendisi..

2|1
    1|0
    • O kadar iyi işler yaptı ki futbolculuk döneminde attığı kafa aklıma geldikçe sadece gülümsetiyo beni... :)

• ahahha Erman Toroglu Süleyman için '' ne olur hakemlik yapmasın. tamam iyi cocuk, yakışıklı, kız kardeşim olsun vereyim eniştem olsun ama hakemlik yapmasın demişti, o geldi aklıma..

bence hakemleri kimsesiz çocuklardan yapmaları gerekiyor.. Adamlar bi' karar vermeden önce en azından "düdüğü çalsam anama küfür yer miyim" diye bi' tereddütte kalmazlar..

• :) Ahahahha ..Ağzına sağlık Erman Toroğlunun..

Cidden iyi fikir.. :) Hakemler çoğu zaman baskı altında kalıp etkili karar veremiyo..

• fair play konusunda sanırım kimse Alex de souzaya itiraz edemez .. yani itiraz edicek kadar kafasız değillerdir heralde

1|0
    0|0
    • Çook haklısın Alex muhteşem bir adamdı...

• bide hayranı oldugum paolo maldini (: son dönemlerine yetiştim ama yanlış hatırlamıyorsam hayatında hiç kırmızı kart görmemişti .. 23 yıllık milan 20 yıllık italya kariyerinde defans oynayarak ;)

• 1|0
    0|0
  • Andres Iniesta , Lionel Messi kısacası bir kaç futbolcu hariç Barça'lı futbolcular diyebilirim. bizim öküzler daha onların kadar centilmen, efendi olmayı başaramadılar maalesefki :( ...

1|1
    1|0
  • Eric cantona. Kendisi birtane bile spiker dövmemiştir. Bi tek o kalmıştır.

1|0
    0|0
  • Halı sahada ben ^^

1|0
    0|1
  • ergün pembe, selçuk inan aklıma bunlar geldi

1|1
    0|0
  • Ergün Penbe

2|1
    0|0
  • Lionel Messi ,Alex De Souza bunlar en centilmen olanlar

1|0
    0|0
  • Hakan Balta

1|1
    0|1
  • herzaman messi messi messi

2|0
    0|0
  • ergün penbe

1|0
    0|0
  • egemen korkmaz

1|0
    0|0
  • emre belezoğlu

2|0
    1|6
  • Ronaldinho

1|0
    0|0
  • lugano :D:D

2|0
    0|0
  • :D bole deyınce şu maçta çekılen harekete bak

link

amerıkan güreşinde reymısteryonun ozel harektını çekmış :D

1|0
    0|0
  • ergün penbe

1|1
    0|0
    • katılıyorum ergün efendiğilin kitabını yazmıştır. bide selçuk var bizim :)

• Rüştünün bir defa aut veren hakeme top benden çıktı dediğini gördüm.

Onun dışında, topu dışarı atan sahte centilmenleri çok gördük ama elle gol attıktan sonra hocam gol geçersiz diyen bir prof görmedim.

1|0
    0|0
  • alpay vardı beşiktaşlı. milli takımda oynarken hırvatlara karşı öyle bir hareket yaptı ki fair play ödülü aldı herif hiç unutmam youtube yaz çıkar belki

1|0
    0|1
  • bence devlet bahçeli geçen kızın birine çukulata piskevit veriyordu...:D

2|0
    0|0
  • made in is gentlemen ...

1|0
    0|1
  • didier drogba

1|2
    1|2
  • Erkekler Devam