Mustafa Kemal'in askeri olmak kötü birşey mi?

Lig tv neden Galatasaray tribünlerinin " Mustafa Kemal'in askerleriyiz'' tezahüratına sansür uyguladı?

2|2
9|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Korkuyorlar kızım, Mustafa Kemal öleli 78 sene olduğu halde hala ondan çok korkuyorlar.
    Biliyorsun vatanına ihanet edenler, bir ömür boyu korkuyla yaşarlar...

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir şereftir Atatürk'ü sevmek i.cdn.ensonhaber.com/resimler/diger/j_5907.jpg

4|5
    0|0
  • satılmış Lig tv den ne beklersin kitapsızlar işte

1|2
    0|0
  • Atatürk insan olmak demektir. İnsan olmak bir yüceliktir. Bu ülkede yobaz yöneticiler, Mustafa Kemal'dan korkukları için her yerde silmeye çalışıyorlar. Bak onlarca stadyum yaptılar sırf her yerde Atatürk diye stadın ismi. Hepsini Arena yaptılar. 10bin kişilik stada bile Arena diyorlar artık.

1|1
    0|0
  • Kıssalar ne yazar , kalplerdeki sevgi azalacak mi sandılar

1|0
    0|0
  • Lig tvnin sahibi akplidir ne bekliyon

1|1
    0|0
  • Atatürk'e sansür uygulayanlar babalarının İngiliz Fransız filan olmasını isterdi heralde. Bunlar bildiğimiz onun bunun çocuğu olma meraklısı.

1|1
    0|0
  • Lig tv çözemedim herşeyi sansürlüyorlar
    Bizimkilerde süleyman sebanın askerleriyiz diyordu onu sansürledimi hatırlamadım ama

1|0
    0|0
  • Şereftir

1|0
    0|0
  • kime hizmet ediyo sansürcüler

1|0
    0|0
  • Ülkenin it kaynadığı bir zamanda Atatürk ü sevmiyor artık bu akılsız millet

1|1
    0|0
    • Sen bu itlere bakma bunlar yobaz cahil hep sen doğru yoldaşın

• İyi bişey

1|0
    0|0
  • Kötü değil. Türkiye düşmanlarının tek korkusu, Kemalizm.

1|1
    0|0
  • Şereftir şeref...

1|0
    0|0
  • KS'ye üyeliğim bu ülkenin uygar dünyada yerinin olmadığı görüşümü biraz daha pekiştirdi. Hâlâ aklınız fikriniz askerlikte! Olum gidin bilim insanı olun, bir şeyler keşfedin, icatlarda bulunun; insanlığa bir faydanız olsun! Hâlâ babalarınızın, dedelerinizin yenilmişlik kompleksi içindesiniz... Halâ yoksul bir Üçüncü dünya Ülkesi olmanın zavallılığı içindesiniz! Tek bir tabanca bile geliştirememiş bir ordunun askeri olsanız ne yazar? Daha dün kahraman komutanlarınızın kafasına çuval geçirildiğini unuttunuz mu? İsrail komandolarının Mavi Marmara teknesinin güvertesinde TC vatandaşlarını kurşuna dizdiğini ne çabuk unuttunuz? Gidin önce uygar dünyada yerimizi nasıl alalım diye kafa patlatın!

0|0
    0|0
  • Onların ki lafta olduğu için sansürlenebilir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Afedersiniz ''birilerinin poponu yalamak için'' uygulandı.

1|0
    0|0
  • Lig TV yi izlemeyin gidin stada maç izleyin

1|0
    0|0
  • Hayırlısı bea

0|1
    0|0
  • çünkü onlar vatan haini..
    gezi parkı zamanında da sesi kıstılar..

0|0
    0|0
  • Atatürkü cok seviyorum. Ama Lig Tv iyi yapmis. Bunlar muhtemelen solcumsu, alevimsi insanlar, tahrik icin yapiyolar, Mustafa Kemalin Askeri kürtylerin dukkanlarina saldrmakla, Guneydoguda pkkli gbertmekle olur. ;) bunlar olsa olsa inönunun askeri olur.

0|0
    0|0
  • İkisi de ayrı birşey...😌😌😌 diyen de ayrı birşey, sansür uygulayan da ayrı birşey...😏😏🤔🤔😒😒😒🙄🙄

0|0
    0|0
  • ben Atatürkçü yüm diyenlerden daha çok severim atatürkü. buna rağmen mustafa kemal in değil, şanlı türk ordusunun askeriyim. atatürk bile bu sözümü duysa beni alnımdan öperdi.

0|0
    0|0
  • Öylemi olmuş

0|0
    0|0
  • Video atar mısın. Ya da kanıt?

0|1
    0|0
  • mustafa kemalin askerleriyiz diyip memleketi yakıp yıkmak kötü bişey yoksa ataya nın yeri farklıdır.

0|0
    0|0
  • türk askerı olmak guzel bırsey amerıkalıysan abd japan san japan

0|0
    0|0
  • mustafa kemalin askerleri pkk lilar ile nasil yanyana geldi bende onu anlamiyorum gezide apo posteri ile mustafa kemal posterleri yanyanaydi ayrica yaptigim arastirmada ataturk mustafa ismini kaldirmis kemalide kamal olarak degistirmis en sonki adi kamal ataturk mus kendi kullanmadigi ismi sevenleride kullanmamali bence

0|1
    0|0
  • Lig tv o sansürü niye uyguladıda, futbol maçında o tezahürat ne alaka..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Yazık gerçekten çok üzülüyorum. Atatürk her yer de ve bu ülke olmaya devam ettikçe her yer de göreceksiniz. Görmek istemeyenler başka ülkeye gitsin. Hoş.. Atatürk her yer de o gavur dediğiniz insanlar bile tapıyorlar. Askerleriyiz son nefesime kadar da öyle olacağım

1|2
    0|0
  • İnşallah sansürün sebebi içinde 'Atatürk' geçtiği için değildir.

Hiç dikkat etmedim, sansüre. Başka bir şeyi daha sansürlediler mi? Hadi sansürlemiş olsunlar ne olur (temenniye bak)

1|0
    0|0
  • Adamlarrr adamm ♥♥♥

1|1
    0|0
  • Bu sloganlardan korktukları için Vodafone arenanın açılışını seyircisiz yapanların yönettiği bir ülke burası.

1|2
    0|0
  • İnanmıyorum artık ya Yuh !

1|1
    0|0
  • Karşı Tarafta Fatih'in Askeriyiz dese neler olur sence

0|1
    0|0
  • O yuzden degil o siyasi gorusunu belli ettikleri icin

0|0
    0|0
  • Lig TV'ye sormak lazim