Atletico Madrid Barcelona'yı eledi ne düşünüyorsunuz?

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/barcelona-atletico-madrid-1

Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmelerinin en çok bekleneninde gülen Atletico Madrid oldu. Simeone ile devlere sıkıntılı dönemler yaratan Atletico Madrid, Barcelona'yı 2-0 yenerek yarı finale yükselen takım oldu. Son 4 maçında 3 yenilgi alan son şampiyon Barcelona ise bu kez erken veda etti.

İlk maçı uzun süre 10 kişi oynayan ve 2-1 kaybeden Atletico Madrid, sahasındaki maçın hakimiydi. İlk yarıda bu sezonki en golcü ismi Griezmann ile öne geçen Madrid, 2. yarıda defansa çekildi ve rakibine şans tanımadı. 86. dakikada da hızlı bir atakta Iniesta topa elle müdahale edince hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı yine Griezmann kullandı ve faarkı ikiye çıkardı.

Karşılaşmayı 2-0 kazanan Atletico Madrid, son şampiyon Barcelona'yı eleyerek adını yarı finale yazdırdı. Son 4 maçında 3. kez yenilen Barcelona ise bu kez Devler Ligi'ne erken veda etti.

1|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Atletico istikrarlı bir takım şaşırmadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sürpriz oldu , Barcanın net penaltisi verilmedi

Bundan sonra City favorim

1|0
    0|0
  • Son yılların net en iyi 3 teknik direktöründen birine sahip takımın Barcelona'yı elemesi beni çok da şaşırtmadı. Her maça ve her takıma özel çalışan bir takım Atletico Madrid, Simeone sayesinde. Geldiğinden beri orta seviye bir takımı dünyanın en iyi takımlarından biri yaptı. Günümüzde bir çok takımda göremediğimiz ve unutmaya başladığımız "teknik direktör etkisinin" en önde bayrak sallayan adamıdır bu aralar. Tek kelime ile "bravo".

1|0
    0|0
  • hiç sevmem barca yi
    iyi olmuş

1|0
    0|0
  • helal olsun ne diyelim

1|0
    0|0
  • sezon sonu ardaya yol görünür

1|0
    0|0
  • Of ya Barcelona şampiyonlar ligi şampiyonu olsa , uefa kupasını Sevilla alsa avrupa şampiyonasınıda Almanya alsaydı 670 Tl gelicekti üzüldüm bak. 3 aydır bu kuponu saklıyordum ben.

0|0
    0|0
  • Kendilerini futbolun efendisi sanan katalancıklar bir kez daha tokat yedi. Luis Enrique Real Madrid maçından önce konuştuğu gibi yine iddialı konuştu ve yine sonuç hüsran. Messi kariyerinin en durağan dönemini geçiriyor, Suarez ve Neymar güçlü takımlara karşı etkisiz, orta saha üretkenliğini yitiyor ve savunma iyi yerleşemiyor. Barça'nın her yeri sorunlu, Luis Enrique'nin menajer olarak bir vasfı olmadığı, takımı oyuncuların idare ettiği dönemlerin sıkıntıları patlak veriyor işte.

0|0
    0|0
  • hoca farkı...
    bu simeone barcada olsa fenaaa

1|0
    0|0
  • Ardada var bir cenabetlik :D

1|0
    0|0
  • Demek barcelona elendi ha... Real Madrid taraftarı olarak sevindim...

1|0
    0|0
  • Belliydi

1|0
    0|0
  • İmha ekibi elendi sevindim ama atl haketti ya

1|0
    0|0
  • Barcelonanin totosunu indirmişler :D

1|0
    0|0
  • şaka gibi..

0|0
    0|0
  • Çok sevindim Barcelona nin elenmesine

0|0
    0|0
  • bu adamlar makine resmen ya elesinler birbirlerini umrumda değil

0|0
    0|0
  • Hak ettiler bu arada sen ne okuyorsun

0|0
    0|0
  • Mutluluklar real madride 😀

0|0
    0|0
  • banko penaltımız verilmedi

0|0
    0|0
  • herşey olabiliyor, ne kadar güç olursa olsun taktik ve strateji'de iş yapar.

0|0
    0|0
  • Cokta umrumuzda

0|0
    0|0
  • Helal olsun A. Madride.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir böyle şeyler

0|0
    0|0