Kapat

Sevgilimin sınırını nasıl dindirmeliyim?

Sevgilim genelde aslında çok kibar biri,bana karşı sosyal değildir ama düşünceli ve bana iyi bakar, ama bana karşı hemen parlar, eğer negatıv hareket yaparsam,mesela sürat aşarsam veya yüz vermezsem, sokak ortası veya evde bağırır. sizce beni sevdiğindenmi kaynaklanıyor, ve sınırını yatıştırmak için o an ne yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• allttanb al dicen ama biyere kadar psikolojisimi bozuk onun ne

0|0
    0|0
    • sanirim iliskimizin basinda beni sevdigine inanma geregi duydum, ve kendisini test yapmaya karar verdim, biraz erkek uyduruk hikayeler anlatirdim... baya bir parlardi... sonra gercekten sevdigini fark ettim ama bu sefer guvenini kirdim sanirim :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• ahanda aynı ben suratsızlığa gelemem sevgilim hemen elimi tutar bir öpücük konduruverir yanağıma hemen geçer sinirim;)

1|0
    0|0
  • kendisinde bir takım sorunlar olduğunu sanıyorum. sende ona ters hareket yapınca dediğin gibi parlıyor. eğer evlilik düşünüyorsan bunları göz önüne al evlilik olmaz dersen, sana sıkıntı çıkarmaması için huyuna git anlaşamadığınız noktada tekme koyarsın ;)

sıkma o güzel canını ;)

0|0
    0|0
    • Bu sorunlar gecicidir sanirim, dogru hareketleri ve tavirlari gostermek istiyorum ileride bu durumla daha cok siklasmayim diye

• değişmeyecektir emin ol. profesyonel destekde lazım olabilir. sen yinede dikkatli ol.

• sana değer veriyoken surat asıyosun ondan kaynaklanıyo..böyle bir durumda öpmen çok iyi olucaktır.. çünkü bende sevdiğime karşı aynı durumdayın hemen birden kızabilirim..

0|0
    0|0
    • evet sevgi ve sefkat siniri kirarda, aklimi karistiran bir nokta var oda hem bana iyi bakiyor, hastalanmami engellemeye calisir veya yemek hazirlar ama hemde mesafeli oldugunu his ediyorum, mesela bana sevgi sefkat gostermiyor, sarip elimi tutmuyor. Bu ya onceki yaptigim erkek sakalarindan sogumus demek veya bu aralar uzerinde cok maddi stresi var oda olabilir. bilmiyorum, cok dusundum hangisi diye ama cozemedim.

• olabilir o nasıl sana destek oluyosa sende ona destek olmalısın bu durumda..sen ona bir adım at o sana gelir..

• seviyor ve kıskanıyor ondan böyledir. zamanla düzelir negatif haraket yaparsam diyorsun yapmayacaksın :)

0|0
    0|0
    • Ama seven sokak ortasi rezil edermi, seven sevdigine zarar vermez dimi? Ama seni oyle gordugumde gozum donuyor diyor, bilerek yapmiyorum diyor ama bu bagirma surekli olmaya devam ediyor... hep tartisiyoruz :((

• valla sokak ortasında öyle yapan birisiyle ömür geçmez. bir doktora görünsün bence normal bir sey değil. ve aranızda soğukluklar olusturur ve daha kötü seyler olabilir. paranoyak seyler yapıyordur kafasında oda normal bir sey değil. kızsa bile haklıda olsa sokak ortasında olmaz o iş. sonuçta seven millete rezil etmez.

• ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dayak yirsin seni manşetlerde görürüz 9 yerinden bıçaklandı diye..

helvanı yapim ben senin gidicisin bacım..

0|0
    0|1
    • aklim cok karisik, bana bagli oldugunu gosterdigi bir cok hareketi var ama ayni zamandada boyle sinirli tavirlari

• Bu yakında sana şiddet de uygulamazsa en adi namıssım anasını satım.

0|0
    0|0
    • belki bir donem geciriyor olabilirmi, cunku onceden boyle degildi ama bu aralar cok stresli ve dusunceli?

• sıktı lan senin sinirinle mi uğraşcam ben de bak nasıl kedi gibi dibine geliyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...