Bi kızla böyle konuşulur mu yaa!!!! bir yorum yapın arkadaslarrrr

hoşlandığım ve benden hoşlandığını tahmin ettiğim cocukla oturuyorduk .sigarasını icmek icin cakmağını cıkarttı. bende cakmağı aldım.bana imalı bir sekilde "SANA bir ÇAKMAK LAZIM ZATEN" dedi. bir erkek bu şekilde konuşabilirmi bir kızlaa:( 3gündür cakmAk lafı gecince gülüp duruyo sinirlerimi bozuyor kalkıp gittim bende. sizce ona nasıl davranmalıyım? aşırımı tepki verdiiimm

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

• it herif. ayı. kiş kendinden bilir işi ona da çakmışlar demek zamanında..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Asıl o öküze bir çakmak lazım ama neyse... Aklınızı başınıza alın arkadaşım siz de bu herifler kedi yavrusu gibi olur birden mi bu lafları söylüyor sanki... Biraz gözünüzü açın. Hayat ilaçli gazozu her önünüze uzattığında bir kez de içmeyin artık yaa...

2|0
    0|0
  • aslında edepsizin birsiymiş..

ama ne yazıkki şimdiki gençler çok edepsiz..

arkadaş gruplarında çok terbiyesizce küfür edebiliyorlar..

bence onu yok kabul edin..

selamı sabahı kesin..mecbur kalmadığınız sürecede konuşmayın...

ağırlığınızı hissetsin derim..

1|0
    0|0
    • ben gittikten sonra baya sinirlenmiş en çokta buna sevindim

• yok meçbur kalırsan konuş..konuşmamak ciddiye almak demektir..

ben diyorum ki onu görmezden gel.araya mesafe koy..meçbur kalırsan iş konusunda filan konuş.

• söylediklerinizi dikkate alıcam çok teşekkürler..

• eğer sende cinsellik istiyorsan alttan al. yok bana ters dersen koy tekmeyi. kimse ne seninle nede bir bayanla böyle konuşmamalı. emin ol o terbiyesizin aklından geçen seni yatağa atabilmektir.. ve bunu heryerde gururla anlatacaktır

1|0
    0|0
  • Off lafı iyi giydirmiş yalnız helal olsun ona o lafı söyleyecek yüzü verdin bu senin suçun ayrıca çocuk niyetini belli etmiş işte erkek gerçekten hoşlandığı sevdiği kıza öyle bişey söylemez çocuğun amacı sana çakmak sevişmek gönül eğlendirmek uzak dur ondan bir daha konuşma ilişkini kes derim ben beni dinle sen.

1|0
    0|0
  • verdiğin tepkinin arkasında dur ki bidaha dengesizce espiriler yapmasın.. iyi yapmışsın aradaki mesafeyi saygıyı yitirilmesin..

1|0
    0|0
  • Aklınca espri yapmış ama kusura bakma s.çmış.

Bir daha aynı espriyi yaparsa sende ona sana bir saat aldım ve bir de çakmak. Sana bir saat çakmak yakışır de kapat konuyu.

1|0
    0|0
  • Yoo normal bir kızın vermesi gereken tepkiyi vermişsin

1|0
    0|0
  • Hoşlanmayı bir kenara bırak, bir kıza yapılacak en berbat espiri..

1|0
    0|0
  • sanada bir şey tıkamak lazım ama de:D

1|0
    0|0
  • ahasdjkladhlkasjdşlksajdlşksadsawqkşlekwqlksadlşfkasd ahahaaa

0|1
    1|0
  • Iyı o esnada saati sormamısın yoksa sana bir saat güzel bir çakmak lazımda dıyebılırdı.. :P

0|0
    0|0
  • Yarattığın bu Garip Mahlukları ne olur hatırla Tanrım...

0|0
    0|0
  • amacı başka büyük ihtimal hoşlanan biri böyle yapmaz alınmada

0|0
    0|0
  • ne yılışık ne yüzsüz bir adammış bu böyle. bir çakmak lafına da gülüyorsa artık. hiç konuşma.

0|0
    0|0
  • şaka filan değil amacını söylemiş zaten bu tür serserilerden uzak durun sonra burada yok hamile kaldım diye konu acıp durmayın

0|0
    0|0
  • Kalkip gitmen yersiz olmus. Soyle "Ne dion sen ya" bakisi atsaydin iyice itin gotune girerdi. Ufak tefek seylere takilmayin cocuklar.

1|1
    0|0
  • ee nasıl olsa bigün çakacak..

2|1
    0|0
    • tecrübelisin anlaşılan sana çok çakmışlar heralde !

• seninkide tecrübeliymiş :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunu söyleme cesaretini vermişsin üstelik bir de üç gündür gülme fırsatını da vermişsin..Bir bakışla tepkini koyman yeterliydi..

0|1
    0|0
  • Onu söyleyebilme cesaretini aranızdaki samimiyet belirlemiş olmalı , tepkini göster sen de ...

1|2
    0|0
  • Senden hoşlanan çocuk sana bunu diyebiliyorsa sendeki basitliği sorgularım

0|0
    1|0
  • devir değişti ne saygısı bekliyorsun tepkin normal ama bu onu kasar ya devre uyacak özsaygını ayaklar altına alacaksın ya da dünyada ''ADAM'' gibi biri var ümidiyle bekleyip oturacaksın

0|0
    0|0
  • Canım hiç muhattap bile olma

1|0
    0|0
  • ay ben gülerim.

0|0
    0|0
  • amacı baskaa

0|0
    0|0
  • çok bile katlanmışsın bence 3 gün.

0|0
    0|0
  • böylelerinin ağzının ortasına bitane çakmak lazım ;)

1|0
    0|0
  • ay herseydende klillaniyonuz ne var simdi bunda:D

0|0
    1|0
  • senden hoşlandığını sanıyorsan yanılıyorsun. direk tersle hiç uğraşma

1|1
    0|0
Yükleniyor...