Galatasaray ın Bu Halini Görüpte Üzülmemek Gerçekten Mümkünmüdür?

İçim parçalanıyor gerçekten.2 sene önce bu sahada Real Madride Juventusa kök söktürmüş bu takımın bugün kendi sahasında Fenere teslim olması içimi acıtıyor. Yenilebilirsiniz 2012 de Fenere Arenada yenildik ama sahada alkışlanan bir Galatasaray vardı. Özellikle bugün maç sonunda Sneijderin, Selçukun, Musleranın o rahat tavırlarını gördükçe içim parçalanıyor. Bu takımın hedeflerini küçültenlere yazıklar olsun

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Tam da onu düşünüp akşam Schalke maçına baktım. Bu muydu dünkü takım şimdi? Sahadaki herkes vızır vızırmış, hey gidi...

Dün Fenerbahçe ve Muslera oynadı sahada. Muslera'ya laf edemem. Adam en sonunda ''Golü de mi ben atayım'' capslerini hayata geçirmeye başladı. Defansa çıktı be daha nolsun.

Ah ah...

0|1
    0|0
    • Birileri Galatasaray ın bu halini Normalmiş gibi yedirmeye çalışıyor. Dursun Özbek gibi beceriksizler varken başarı beklemek hayal olur

En İyi Erkek Görüşü

• ben gs li değilim fbliyim ama benim gördügüm futbolcudaki huzursuzluk, yönetimden kaynaklı, sağlam bir yönetim teknik hocayıda işe katar, futbolcuyuda, yönetimle ilgili o sorunları önce çözümlemeli, açı reçete belki ama 5-6 yıllık demek doğru değil çünkü gs rahatlıkla forma satışı ves. ekonomik olarak kendini düze çekebilir 1-1.5 yıl içinde bir yol haritası yapmalı kendisine ve başarıya aç oyuncularla bir yapılanmaya gitmeli, tahminime göre bir çok futbolcu gönderilecek gibime geliyor bu sezon kilerden...

0|0
    0|0
    • Söylediklerine katılıyorum fakat başarıya aç oyuncular biraz kumar transferine girer.2011 de Tecrübeli oyuncular alınarak başarılı olunmuştu. Mesala Ujfalusi ve Elmanderin maliyetleri çok azdı öyle oyuncular lazım

Kızlar Ne Diyor 5

• samimi söylüyorum artık üzülemiyorum bile. böyle olacağı yılın başında belliydi ve malum insanlar kulüpten gitmezse ileride böyle gideceğimizde belli. ben sadece bekliyorum artık

0|0
    0|0
  • Bende üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Bu sene bjk ve fenere teslim olundu anadolu takımından farksız

0|1
    0|0
  • Skor ne

0|0
    0|0
  • Melo'yu arıyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Yukarda Allah var. Hazıran ayında Melo gitmesin diye burda bas bas bağırdım. Bazıları yok çok para alıyor yok yaşı geldi diyerek adamı bir anda gözden sildiler.

• Fenerliyim. Sizin adınıza meloyu bende arıyorum.

• Melo olsaydı Rakip takım bu kadar kolay orta sahayı geçebilirmiydi. Melo gibi ön libero Türkiyede yok

Erkekler Ne Diyor 7

• Malesef bir fenerli olarak konuşuyorum 4 5 yıl sürebilir bu böyle. dursun özbek finansal işlerle uğraşıyor. suç aslında dursun özbekte değil o kötüyken geldi camiaya şimdi o çekiyor ceremesini. mesela abdurrahim albayrak a dikkat ederim hep iyi sezonlarda olur kötü sezonlarda takımda olmaz bu biraz dikkat çekici değilmi? bence ünal aysal yaktı sizi gelir gelmez takım kötü durumdayken havalara uçuracak düzeyde başarılar sağladı hani birşeyi var gücünle kaldırırırsın tüm gücünü kullanırsın en sonunda artık bitersin yorulursun çünkü daha önce hiç çalışmamışsın antreman yapmamışın bu örnek gsnin daha önce kötü durumdayken bir anda başarı sağlamasını anlatmaya çalıştım işte şu an yorulmuş bitmiş vaziyette. her sene mesela fenerli olduğum için demiyorum 1. veya 2. olsanız bu kadar cereme çekmessiniz mali durumunuzu bu sayede düzeltirsiniz fenerbahçe tam oalrak böyle işleri götürüyor. alışmanız lazım 3 4 yıl sürecek gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • Dursun Özbek gelirken ben kaynak buluyorum dedi yüzlerce vaatte bulundu ama hepsi yalan dolan. Beceriksizliğin üst seviyesini sergiledi.2011 yılın Arenanın açılışında Fenere yenilmemize rağmen o Culiolu Zapatalı kadroyla Feneri sahadan silmiştik. Bu takım bu kadar aciz bu kadar ruhsuz oynamamalı. Son 4 yılda 3 kere Şampiyon olmuşuk birde 2. Olmuşuk bu takım bu kadar başarılara rağmen nasıl bu hale geliyor anlayamıyorum.

• bize rahat batıyor kardeşim..
    fatih hocayla 2 sene şampiyon olmuş 2 türkiye kupasını kazanmış 2 süper kupayı kazanmış 2 sene arka arkaya çeyrek finalde elenmiş takımı, bozduk ve fatih hocayı gönderdik..
    sonra hamza hoca geldi. her takımdan 4 yiyen takımı şampiyon yaptı türkiye kupasını kazandı süper kupayı kazandı onu da gönderdik..

Biz Galatasaray'ız. bize rahat batar..

0|0
    0|0
    • Hamza Hamzaoğlu 3 kupa kazandı fakat ben onun dönemindede Galatasaray ın Galatasaray gibi oynadığini görmedim.
      Sezon başında iki tane ön libero vardı Melo ve Dzemaili ikiside gönderildi. Bu nasıl bir kadro planlamasıdır hayret arkadaş.

• Hakem var ne yapsın Galatasaray

0|0
    0|0
  • Vizyonsuz yönetimden kaynakli bu hale geldik selçuk ve muslera takimin potansiyelinindd farkinda

0|0
    0|0
    • Ünal Aysal enkaz bıraktı diyip sezon başında yönetimi savunanlara sormak lazım hangisi enkaz

• Podolski'ye kırmızı vermeyen hakem vardı. Gs taraftarı Bjk taraftarı ilk yarı bitince herkes ofsayt değil dedi bana herkese açıklama yaptım ofsaytı eski hakem olarak mı sana mı inancaz dediler yoksa Erman Toroğlu ya da Rıdvan Dilmen'e mi inancaz dediler. Bana inanmıyorsanız pierroya inanın yazık futboldan anlamayan taraftarlar sizi.

0|0
    0|0
    • Hadi kardeşim git sinirini başka yerde at gelip burda saçmalama.
      Ya da sinirini fake hesap açmaya tenezzül ederek gider en iyi yaptığın iş bu çünkü

• böyle devam etsin gs darısı fb nin de başına

0|0
    0|0
  • maç kaç kaç bitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...