Fenerbahçe taraftarı ve oyuncuları neden böyle? ?

Bugün maç sonu açıklamalarda yok bu maç 3 4 fark atmamız gerekirdi yok şans yoktu falan diyorlar bizim buz gibi golümüz sayılmadı onu yeseniz burdan beraberliği zor görürdünüz her maç puan kaybedip iyi oynadık diyen Pereira zihniyeti şampiyon falan olamaz zaten ilk maçtada ofsayttan gol atmıştınız geçen sene çizgiyi geçen top gol olmuştu yeter artık bu hakemler. Ona rağmen hala konuşuyorlar bu sene en iyi topu BJK oynadı. Beşiktaşlılarda 1. Rakiplerinin fener olduğunu anlasın artık Galatasaray 4 puanlık kıyak geçti bjk ye

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Dün o kadar salak bir maç oynandı ki... O kadar kötü bir Galatasaray vardı ki.

Kalkıp kendi sahasında bu denli berbat oynayan GS yakalamışsın, en az 4 banko gol kaçırıp sahadan berabere ayrılıyorsun... O zaman konuşmayacaksın arkadaş. Dün FB de rezil oldu. Bir ara ''lan bunlar bilerek mi kaçırıyor'' dedim. Adam kalenin önüne gelmiş, kaleye şut çekeceğine topu diğerine paslıyor, kaleye şut çekeceğine Muslera'ya geri pas veriyor. O ne öyle be? Ben bir Galatasaraylı olarak maçı izlerken utandım evet. Ama bir fenerli olsam da tamamen aynı hislerde olurdum. Dünkü maç kepazelikti, böyle derbi olmaz.

Beşiktaş bu sene maçı kesinlikle hak etmiştir. Rakipleri belli al işte.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Berbat durumdaki gs yi yenemeyen , penaltısız mac kazanmayı unutan , sene başından beri Beşiktaşın oynadığı oyunun çeyreğini oynamayan takimin şampiyonluk hayali kurması bile fazlaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• doğruları yazmışsın tebrik diyorum

0|0
    0|0
  • Derbi bu havası illaki farklı olacak

0|0
    0|0
  • yav birşey diyim mi fenerliyim pereira böyle diyor her maçtan sonra 3 tane gol atabilirdik hakimiyet bizdeydi diye maçın özetini izliyorum kaleye 2 tane şutumuz zar zor var.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin oyuncuları beni ilgilendirmiyor. Benim içimi acıtan nasıl olurda Galatasaray futbolcuları maçtan sonra bu kadar rahat olabilirler.
    Kötü oynamayı kabul edebiliriz ama ruhsuz oynamayı asla

0|0
    0|0
    • Şimdi fenere çelme çaktığımıza göre ilk 4 e girmemiz ve Türkiye kupasını almamız lazım seneye toparlanıcaz merak etme

• Podolski'ye kırmızı vermeyen hakem vardı. Gs taraftarı Bjk taraftarı ilk yarı bitince herkes ofsayt değil dedi bana herkese açıklama yaptım ofsaytı eski hakem olarak mı sana mı inancaz dediler yoksa Erman Toroğlu ya da Rıdvan Dilmen'e mi inancaz dediler. Bana inanmıyorsanız pierroya inanın yazık futboldan anlamayan taraftarlar sizi. Gol daha bile ofsayt değil diyen zihniyet pierro 13 santim ofsayg oldugunu açıkladı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...