Beşiktaş diğerlerine göre çok özel değil mi?

Yani şimdi Beşiktaşlıyım diye söylemiyorum ama diğer rakiplerimiz olan lavivertli kırmızılı sarılı renkli takımlarda şöyle bir kaypaklık bir züppelik uyandırmıyor mu gerçeği söyleyin bir yandan da Beşiktaş sizde asalet, kalite, aşk, stadda ayin gibi en güzel duygular yansıtmıyor mu lütfen objektif söyleyin

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen öyle :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ruhu diye bişey var gerçekten diğer takımlarda olmayan

0|0
    0|0
  • Bana hep şöyle gelmiştir galatasaray anne gibi şefkatli iyi Beşiktaş baba gibi asil ama şefkatli fener de ergen evlat gibi

0|1
    0|0
  • Beşiktaş taraftarı takimina en bağlı taraftar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevinmek için sevmeyen taraftarız. Kupa için sevsek renklere sariyi da eklerdik

Asaletimiz yeter

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 5 yilda bir kez sampiyon oldugu icin fazla gormuyorum bu laflarini ama besiktasin hibnelik konusunda takimina sirtini dondugu erken havlu attigi zamanda ki taraftar ilgisini sozlerinide biliyoruz.. özel olmak mesele değil mesele armada ki yildizi nasil tasidigimiz..

0|0
    0|0
  • Biz az ve öz taraftarız, diğerleri kuru kalabalık.

0|0
    0|0
  • carsı yeter yahu

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ın renkleri siyah beyaz kırmızı hatırlatırım ayrıca Türk bayrağında da kırmızı var ne demek kaypaklık şimdi 20 yılda 2 şampiyonluğunu al ve git

0|0
    0|0
    • @Wackers Evet o da bir etken

• Lig bitmedi daha ki evet Fenerbahçe ye bugün çelmeyi taktık ama 5 puan kapanmayacak bir fark yok matematiksel olarak lig bitmedi mesela eskişehirspor mersin sivasspor düştü gibi ama üçünden biri kayseri yi çekebilir lig daha bitmedi

Yükleniyor...