Birisine aşıkken insan başka birisine de aşık olabilir mi ?

Öyle bir sevgi düşünün ki. Adam karısı için ölüyor ona aşık. Ama karısı başkasına aşık olduğunu söylüyor. Hemde hiç görmediği internetten tanıdığı birisine. Adam onu unutması için herşeyi yapıyor hala umudu var içinde. Eşi sürekli pişman ama unutmaya çalışırken çok acı çekiyor ve adam karısını hala çok seviyor. Siz bu adamın yerinde olsaydınız ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

0|0
12|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam karısı için ölüyor demişsin işte sorun bu. Çok fazla değer verdiğin zaman değersizleşiyorsun. Sonuç olarak karşı tarafın heyecanı kaçıyor herşey istediği gibi. Kadın sıkılıp başka arayışlara girmiş. Adam hala iyi davranarak aciz durumuna düşürüyor kendini aslında istemeden kendi kendini uçuruma itiyor.

0|1
    0|0
    • Valla ben bunu adama söyledim. Aynı cümleleri kurdum hatta. Ve sanırım bir kez daha düşüneceğim dedi. Umarım iyi olur onlar için.

• İlişkiler karşılıktır. Demek istediğim adam kendi yaşıyor ilişkiyi kadını mutlu etmek için elinden geleni yapıyor ama kadını dinlemiyor. Kadına da müsaade etmesi lazım bu ilişkiyi yaşamak için. ilişki tek taraflıya dönmüş.

• Sonuç farklılaşacaktır. Kimbilir ama umarım çözüme kavuşur.

Kızlar Ne Diyor 12

• neler yaşanmış, neler olmuş :(

0|1
    0|0
  • bence ikiside maymun iştahlılarmış :)

0|1
    0|0
  • olamaz çünkü aşk sevgi iki kişiliktir üçüncüsüne yer yoktur...

0|1
    0|0
  • İkisine de aşık değildir ördişim.

1|2
    0|0
  • ne kalp varmis adamda.. biz 1 aski sigdiramazken agir gelirken iki ask birden

eee pes yani..

0|1
    0|0
  • Çıkar giderdim hayatından,seviyorsam ve mutlu edemiyorsam varlığım acı vermesin en azından.

0|1
    0|0
    • Aynen adamda bunu düşünüyor ama çocuk diyor.

• Bir yere kadar anlıyorsun ama bir yerde kime hak vereceğini şaşırıyorsun. Şu an aklımda ki tek kişi o çocuk onun hiç günahı yok.

• İkisi de o çocuğun yaşayacağı acıyı anlasa,bunu yapmazlar.

Hayata karşı nefreti olacak,ne annesini ne babasını sevebilecek?,güvenemeyecek kimseye,sevmekten korkacak,bağlanmaktan korkacak..

• Bn Olsam S*ktiri Çekerdim :)

0|1
    0|0
  • bu kadın acillik:D

0|1
    0|0
  • ben adamın yerinde olsam karıyı boşardım çocuğumu da yanıma alırdım

0|1
    0|0
  • Kalbin g*tlugu olur o.

0|1
    0|0
  • midem bulandı kardeş

0|1
    0|0
  • Bi kalp iki kişiye aşık olabilir.Bu mümkündür.Ancak bir seçim yapması gerekir buda çocuğu olduğu için eşinden yana kullanmalı bu seçimi.Burada eşine düşen görev ise kendindeki eksiklerini düzeltmektir..Ama şunu da unutmamak lazım belli bir zaman sonra adam istemeyecek hale gelecektir karısını ..

0|1
    0|0
    • Ben olayın canlı şahidiyim. Bir kere adam da eksik olduğunu düşünmüyorum hani derler ya onun için ölür. Kadına sorduğumda neden eşinden başkası dediğim de cevabı yok. O adam eşinden daha mı iyi artısı ne dedim. Eşimin yeri ayrı onun herşeyi tam ama bilmiyorum dedi.

• Hmmm belki de öyledir. Bilemiyorum ama işte adamın boşuna uğraşmasını da istemiyorum açıkçası. Çünkü ben olsam geri gelirse kabul edermiyim o kadını inan bilmiyorum.

• Ben kendimden örnek vererek anlatayım.5Senelik gözüm ondan başkasını görmeyeceğim bir sevgilim vardı ama ondaki eksikler beni başkasından hoşlanmama sebep olmuştu..Onun eksikleri beni başkasına yönlendirmişti.O adamın eksiğide dört dörtlük olması belkide ama emin ol o kadın gelsede adam kabul etsede bir süre sonra yeniden biter yediremez kendine çünkü partnerinin başkası ile olmasını ...

Erkekler Ne Diyor 3

• Karım bana başkasına aşık olduğunu söyleyecek ve hala onunla aynı evi paylaşacağım. Olacak şey mi ya?

0|1
    0|0
  • onu terketmeden nasıl duruyor o adam öyle sevgimi olur

0|1
    0|0
  • ona maymun iştahlı deniyor sankı

0|1
    0|0
Yükleniyor...