Beşiktaş'ın şampiyonluğu hayırlı, olsun diyebilir miyim artık?

Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilk tebrik eden ben olmak istiyorum.
Bana göre, eğer çok büyük hile ve desiseler olmazsa Beşiktaşımız şampiyon olacak.
Tüm Beşiktaş camiasına kutlu olsun.
Not: SONUNA KADAR HAKKETTİLER, FENERBAHÇELİLER BİLE BUNU KABUL EDİYOR

0|2
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ligin bitmesine 6 maç, arada ise 5 puan fark var. Hepsi bir yana oyun olarak Beşiktaşın, Fener ve tüm takımlara olan üstünlüğü var.
    Tüm bunları göz önüne alırsak, Beşiktaş'ın şampiyonluğu hayırlı olsun diyebiliriz artık.
    Yukarda Allah var, sonuna kadar hakkettiler bu şampiyonluğu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 13 yıl aradan sonra iyi gelecektir onlara. Bir Galatasaray'lı olarak Beşiktaş'ın mücadelesini tebrik ediyorum. Umarım emeklerinin karşılığı olarak şampiyonluğa erişirler.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hak eden Beşiktaş şampiyon olacak
    Sene başından bu yana Beşiktaşin oynadigi oyunun çeyreğini oynamayanlarin şampiyonluk hayali kurması bile yanlış

1|0
    0|0
  • Teşekkürler teyze.

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun bjkli dostlara..

1|0
    0|0
  • Şu başkanın ağzını bantlarsak çok sempatik takım olacağız😂

1|0
    0|0
  • Ağzın bal yesin :)

1|0
    0|0
  • Teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • Ağlamak üzereyim yillardir hak ettigimiz sampiyonluga ulasiyoruz allahim sana sükürler olsun

3|0
    0|0
  • İnşallah alacağız bu sene şampiyonluğu.

1|0
    0|0
  • De çekinme. Bizbizeyiz

1|0
    0|0
  • O iş bitti

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bu, demeden önce 2 kere düşünmek gerek. sonuçta forma giydiğimiz adamı, hatta imza attırdığımız adamı alamamışlığımız var. şampiyon olduktan 2 gün sonra kutlamayı düşünüyorum ben alsdkşalsd

0|0
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak bence hala erken. daha 5 hafta var.

0|0
    0|0
  • erken daha erken

0|0
    0|0
  • daha kupa kaldırılmadı 6 hafta var

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama erken konuşmamak gerekir rehavete lüzum yok ama büyük avantajımız var

0|0
    0|0
  • Malesef halkımız güzel oyun gördümü hemen etkisi altında kalıp şampiyon ilan ediyor bizim ülkemizdeki insanların psikolojik sorunu bu mesela bir oyuncu bir maçta kötü oynayınca nasıl gömülüyorsa o biçim güzel oynadımı takım o şampiyon olur deniyor 6 hafta önceden lig daha bitmedi 5 puan büyük bir fark değil bjk ve fenerin gerçekten zorlu maçları var şampiyon belli olduktan sonra deliklerden çıkmak en faydalısı

0|0
    0|0
  • maç sonu tribünler mustafa kemal'in askerleriyiz sloganı atınca lig tv sesi kıstı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayırlisi olsun kim iyi top oynarsa kazanır

1|0
    0|0
  • Eyvallah

1|0
    0|0
  • BeşiktAŞK💞

1|0
    0|0
  • Beşiktaşımız ne ya? Tebrik et de bir takımı tutuyorsan diğerini benimseme bir zahmet. Ya da fanatiğim deme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...