Kızlar sevgilinizden veya nişanlınızdan daha iyi birisi çıktı onu bırakır mıydınız ?

Bu soruyu sadece meraktan soruyorum.Sevgilinizden veya nişanlınızdan daha iyi birisi çıksa sevgilinizi veya nişanlınızı bırakırmıydınız ?

0|0
36|16

En İyi Kız Görüşü

• tabiki bırakmam, kimse dört dörtlük değildir, ondan iyi ondan iyi ondan iyi çıkar hepsini bırakırsın ya sonra? link

0|4
    0|0
    • Sonu güzel bağlamışınız :) yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim.

• Hahaha :D tamda düşünüyodum sigara kokan diye. Altta 3. sü o kadar kötü değildi yazmıs zuaaa :D

Kızlar Ne Diyor 35

• bunu aklımdan geçirdiysem zaten kendimden şüphe ederim. Ona layık olamam ki ben? Bırakıp başkasına gitsem de uzun sürecek bir ilişki olmaz. Nişanlıma bir ömrümü adamaya söz vermişim ben. Şerefsizlik yapmış olurum böyle bir durumda. Çekip gidesim var...

0|2
    0|0
  • Şair burda, "şerepsizlik yapar mıydınız kızlar?" demek istemiş kırçiçeklerim.

1|5
    0|0
  • Eğer sevgilim veya nişanlım varsa bir başkasını zaten gözüm görmez ve böyle birseyi yapan karaktersizin serefsizin tekidir

1|1
    0|0
  • Sen birine böyle bir şey yaparsan, yeni bulduğun da gün gelir aynısını sana yapar. :)

birisi beni bırakmadığı sürece kimseyi yüzüstü bırakmıyorum ben.

0|2
    0|0
  • neeyyyyy ? asla .. seviyorsam o benim için en .en...dir zaten

0|1
    0|0
  • bırakmam heralde

0|1
    0|0
  • sorunlarimiz yoksa onu seviyorsam onunda beni sevdigini biliyorsam neden boyle bir sacmalik yapayim ki eger bu soylediklerimden biri yoksa da ayrilirim ama ayrilmadan baskasiyla birlikte olmam.!

0|1
    0|0
  • Ben bırakırdım aldatıcağıma bırakırım daha iyi insan sonucta sürekli keşfeder ve en iyisini bulana kadar arayıştadır

1|0
    0|0
  • Birinin ondan iyi olduğunu anlamam için onla vakit geçirmem gerekir bunu da yapmam sevgilim nişanlım benim için dünyada ki tek erkektir :)

0|1
    0|0
  • Bu düşünce aklıma girmişse.. ne sevgilim sevgilimdir, ne nşanlım nişanlımdır. Mantık mıdır bu

0|1
    0|1
  • hayır tabii ki de asla allah canımın alsın daha iyi onu deli gibi seviyorum o da beni onu yüz üstü bırakmam

0|1
    0|0
  • sevip nişanlanmışsam zaten o benm en iyimdir.ondan iyisi çıkamaz.oyüzdende bırkmam

1|1
    0|0
  • Hayır. Benim için en iyisdir sevgilim çünkü..

0|1
    0|0
  • O benim nişanlımsa,diğer erkekler yoktur benim için zaten dolayısıyla daha iyisi de yoktur.Allah korusun öyle kötü işlerden.

0|0
    0|0
  • asla yapmam oyle sey

0|1
    0|0
  • seviyorsam birakmam..

0|1
    0|0
  • daha iyi çıktı ne demek ya? sevgilim adı üstünde benim için mükemmel biri.asla!

0|1
    0|0
    • Tabi kide buna şüphe yok.Lakin şöyle düşününüz sevgilinizin sevdiğiniz yönleri bakımından daha üstün birisi çıkarsa böyle birşey söz konusu olabilir mi ?

• olamaz,herşeyi ile kabul ederim.yeter ki kendi olsun yapmacık olmasın

• seviyorsam bırakmam

0|0
    0|0
  • Hayir birakmam...

0|1
    0|0
  • bırakmak istemezdim, o daha iyi biride umrumda olmazdı..şansı olsaydı önceden çıkardı karşıma.iyiki de çıkmamış.böyle eyiyik gari..<3

0|0
    0|0
  • hayır sevglm ya da nisanlımsa onu sevyrmddur ve digerleri umrmda olmz

0|1
    0|0
  • şans kapıyı kırınca. vay be. ben 1 tane bulamıyorum :/

0|1
    0|0
  • Hayır nişanlımsa neden bakayım ki?

0|1
    0|0
  • Oldu daha iyisini bulunca çek git oldu.Ya karşındaki de insan ya.Yazık değil mi öyle şey mi olurmuş

0|1
    0|0
  • Cok sevilse birakilmaz birakilmamalida, guzel bir laf var "elin iyisi bitermi"

0|1
    0|0
  • ben zaten seçimimi yapmışım böyle bişeyi aklımdan bile geçirmem.

0|0
    0|0
  • seviyosam ölsem bırakmam ama sevmiosam evet bırakırım

yani kalp meselesi..

0|0
    0|0
  • hayatımda birisi varken başka birisine bakmam

0|0
    0|0
  • bırakmazlar mı bile bile soruyu soruyorsun:D

0|0
    0|1
  • aa niye bırakayım diğerini de alırdım ^_^

0|1
    1|4
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 16

• o kızların sonu hep şöyle oluyo:

soran: ya güzel kızsın bugüne kadar seni isteyen çıkmadı mı ?

cevap veren güzel kız: çıktı da ELEKTRİK ALAMADIM. ( bu cevap fiksdir. hiç sekmez)

daha iyisini bulurum diye evde kaldım demenin postmodern söyleniş şeklidir, Elektrik alamadım lafı :) :)

0|1
    0|0
  • O daha iyi birisi olsam, ben kabul etmezdim..

Bugün benim için başkasından vazgeçen, yarın başkası için benden vazgeçer ..

0|0
    0|0
  • Öyle bir karektersizlik örneğine evet diyecek yoktur ki. Varsa da bilelim kimmiş bu. Bırak gitsin götürsünler herşeyleri leri leri leri leri.

0|0
    0|0
  • oha diyorum başka söze gerek yok anladın sen onu :)

1|0
    0|0
  • İsterse en mükemmeli gelsin bırakmam sevdiğimi. Başkaları mükemmel olabilir ama ben onu seviyorum.

1|0
    0|0
  • bırakırlar, her zaman daha iyisi isteyenler başarır :)

1|0
    1|0
  • öyle yapan kızların sonunu görüyoruz yol kenarlarında otostop çekerken... :))

0|0
    0|0
  • Ben tek geçıyorum :)) Banko oynuyorum 2. kışıye yer yok :D

1|0
    0|0
  • evet yapanlar var. ama iş yapmayacak karakterdekini bulmakta. bulunca da bırakmamakta

1|0
    0|0
  • çorap mı la bu ?

0|0
    0|0
  • bıraktığım görülmüştür, ama iyi netice çıktığı görülmemiştir.

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar var mı ki? Ben asla bırakmam Ne olursa olsa sakat bile kalsa büyük konşmayım ama.

0|0
    0|0
  • birakmak istesem bile birakamam.. çünkü onu seçmisim, yani ondan daha iyisi olabilirmi?

0|0
    0|0
  • sevgiliyse olur ama nişanlıysam bırakmam.

0|0
    3|0
  • Bi erkek olarak cevap veriyorum ama, ticaret mi lan bu?

0|0
    0|0
  • Daha iyiyse tabikide bırakırım bu işler böyledir

0|0
    2|0
Yükleniyor...