Bi kızın erkekten numarasını istemesine bakış açınız nedir ?

Erkeklerin değilde kızların numara istemesi hoşlandığını direk söylemesi sizi kızdan soğuturmu ? Kızı çok beğenseniz bile bir önyargı oluşur mu ? Böle bir tecrube edinmiş olan kızların da düşüncesini almak istiyorum :/

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• dolaylı yolları hiç bizaman sevmedim böyle bir durumda asla soğumam sonuçta beğendiyse bunu anlatıyo işte bakışmalarla anlasında gelsinlerle vakit kaybetmektense en doğrusu bu bence

2|0
    0|0
  • yoo hiç de değil..

insanın beğendiği için çaba göstermesi kadar kutsal birşey olmaz diye düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • tam tersine güzel bir hareket..değer verdiği için gelip benden numaramı istiyo belki ben onun benden hoşlandığının farkına varmadım ama bu hareket dikkati üzerine çeker..

1|0
    0|0
  • Erkeğin dötü kalkabilir, ama bence soğutmaz ..

1|0
    0|0
  • iyi aile kızı olmadığını düşünürüm nımıssızım:D

1|0
    2|0
  • Olabilir gayet normal çok beğenir gider ister sevgili olurlar

1|0
    0|0
  • link :)

1|0
    0|0
  • hayır tabi ki de aksine daha da çok ısınma imkanı verir bana kendisini.o da istemese neden numara isteme gereği duysu ki. ilk adımı o atmak istemiştir bence

1|0
    0|0
  • 2 3 kere seni görüp çıkma teklifi ediyorlar sen gelmışsin numara istemem normal mı diyorsun :d

1|0
    0|0
  • gayet normal bir durum.

1|0
    0|0
  • hep karşılaştığım bir mevzu o_O adfdsfa

1|0
    0|0
  • Dün yaşadım bu olayı :D lakin riske gırmek ıstemedım

0|0
    0|0
  • hep istesinler benden

1|0
    0|0
  • Fazla iyi olmaz. Kızın biraz zor olması lazım . Erkek pesinde kosmasi lazım . Erkek onu basite alabilir nede olsa elimde diye

0|0
    2|0
  • hele bir iste bakim numaramı ne diyecem merak ettim :D

0|0
    0|0
  • nolacak kıyamet alametlerinde var zaten bir zaman gelecek kızlar teklif edecek.bak gerçekleşiyo.

0|0
    1|0
    • Evlenme teklifinden bahsetmedim yaa .d

• Saçma kendini kanıtlama çabası ne gereği var ki . yalnız mutsuz ama zor lokma :P

• hani basit kız değilim ayaklarındalar.

• isteyebilirler normal

1|0
    0|0
  • medeni cesaret denir buna. ayakları üzerinde durmasını bilen kadının yapabileceği bir şey.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• alışıktır o kız sizden önce muhtemel 575648362 erkeğe daha aynısını uygulamış profesyonel bir kaşardır...

saygılar..

1|0
    2|0
  • Neden olsun, iletişim amacı taşıyor. Zili çalıp kaçan çıcıklar gibi çaldırıp kapatmayacaksan sıkıntı yok kelebeem.

1|0
    0|0
  • kızım ama hiç denemedım :D

0|0
    0|0
  • şimdiki kızlardan herşey beklenir)

0|0
    0|0
    • Tek taraflı hoşlanmak suçmuu

• değil tabiki,ama benim bildiğim kızlar ve erkekler asla eşit olamaz.olur diye söylüyorlar ama olmaz.telefon numarası sormak,çıkma teklifi etmek gibi şeyler de bence erkeğe aittir.kız dediğin biraz ağır başlı olur.bu benim fikrim

• Hım evet haklısın :/

• ben yaptım bunu ve pişman değilim :D

1|0
    0|0
  • hiç şahit olmadım :) ama bu zamanda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...