Fenerbahçeliler hala şampiyonluk hayalleri kuruyo mu 😂😂😂💛❤?

5 puan fark var merak ediyorum hala şampiyonluk hayalleri devam ediyo mu 😄😄 ama üzüldüm bu gece koyamadık fenere canım sıkkın o yüzden 😒 Beşiktaşlı arkadaşlara stat hediyesi olsun bu maç şampiyonluğunuz kutlu olsun şimdiden 😄

0|1
10|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kurmasın hayal falan onlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 14

• @BirİzmirBeyefendisi Arkadaş kuruyordu en son :D

2|4
    0|0
    • Fazla üstüne gitme 😂

• bende izledim ama beşiktaş bu herşey olabilir yenilmeye başlarız bakmışın şampiyon olmuşuz ve sen burda rezil rüsva falan olursun o yüzden deliklerden şampiyon olunca çıkmakta fayda var

• @BirİzmirBeyefendisi Hayırlısı bro ama Vodafone Arena'ya o kupa gidecek ben bundan eminim hayırlısı olsun

• Beşiktaş oley helal olsun sana kara kartal diye sevinesim geldi bir gsli olarak :D :D

0|1
    0|0
  • Allah kahretsin hepsini :)

0|1
    0|0
  • Sene başından bu yana Beşiktaşin çeyreği kadar top oynamadan şampiyonluk hayalleri kuranların hayali suya düştü

0|0
    0|0
    • 2 maç yaptık 2 sinde de ezdik biz mi çeyreğiniz kadar oynamadık senin de futbol bilgin var ya senin gibi futbol bilgisi olmayanlar Bjk yi tutuyor diye şampiyon olamıyoruz. Anca 3. olursunuz.38 kere sayın dediniz taraftarı almadınız açılışa işte şampiyon yaparlar bak. Yaranmaya devam. Seneye nasıl olsa ilk 5 e giremezsiniz.

• Evet hala hayal kuranlar var üzülüyorum onlara :D

Şampiyon Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Ahhaha komik

0|1
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak şunu söylemeliyim ki. Konya ve Galatasaray deplasmanlarından en aşağı 3 puan çıkardığımız taktirde şampiyon olma olasılığımız artar. Fenerbahçe'nin ise Trabzon ve başakşehir deplasmanlarından 6 puan çıkarması durumu kritikleştirir. son 7 haftada durumlar değişebilir ancak bu çok düşük bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • 1 şutunuz var aqq evinizde 20 puan geridesiniz vay halinize

0|2
    0|0
    • La bununla mı avunuyosunuz bizim zaten bir iddaamız yok ki

• Ama sizden zaten 1 şampiyonluk fazlayız 10 Türkiye Kupası fazlamız var avrupada önünüzdeyiz bu senede 4 puanınızı aldık ilk maç ofsayttan gol yedik bu maç boşuna golümüz sayılmadı oh olsun yok size 4. yıldız

• @35İzmirlii35 evet avrupada her yıl kevgire dönüp geliyonuz gol yeme bakımından önümüzdesiniz.

• Ya şu fenerliler ağlıyor ya ne kadar mutlu oluyorum bir bilsen :) gerekirse Gs bjkye maçı verecek ama şampiyonu fb yapmayacak bu kadar basit daha kötü günler görecek fb biz şampiyon olamiyorsak fb de olmayacak :)

1|1
    0|0
  • Valla fener 4. yıldızı takamasında büyük şikeci şampiyon olacağına küçük şikeci 2 yıldızlılar şampiyon olsun:d

0|0
    0|0
  • Oynanmamış maçlar var dostum henüz ortada matematiksel olarak gelen bir Şampiyonluk yok.

0|0
    0|0
  • Merhba Ben hala ulaşamadıgım çocukluk aşkımı bekliyorum birgun gelirse nolur bilmem

0|0
    0|0
  • Eyvallah bro ayginiza saglik. Hak ettik bu sene ama :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...