Şampiyon bjk diyebilir miyiz?

Takımda ruh yok. Son 3 maçta galibiyet yok. Artık şampiyon bjk bence.

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yarumlari okudum da bjkleriler hala temkinli konuşuyorlar Allah için gerekirse biz Kendi sahamızda bjkye maçı ellerimizle veririz şampiyon %100 bjk tebrik ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla bir beşiktaşlı olarak, ben asla havaya girmem bazı ergen taraftarlar gibi.

Ancak avantaj cidden Beşiktaş'ın elinde, yeni stadın gazı falan derken alıp yürüyedurur Beşiktaş.

Umarım Şenol Güneş seneye Veli ve Tolgay'ı adam gibi takıma monte eder, geriden gelen Eslem'i yavaştan düşünmeye başlar, bu sene yaptığı Gökhan'ı sol ayaklı Jesus Navas gibi oynatmaya çalışma saçmalığıyla adamı harcamaz.

0|0
    0|0
  • Sadece simdi değil haftalar öncesinden belliydi

2015/2016 sezonunun sampiyonu Beşiktaş

0|0
    0|0
  • matematiksel olarak şampiyon değilse böyle dememiz kesinlikle yanlış olur daha erken sağlam top oynuyoruz inancımız hırsımız üst seviyede doğrudur ama şimdiden bunu düşünmek gereksiz

0|0
    0|0
    • Matematiksel olarak konyada şampiyon olabilir. Ama düşündüğümüzde olamaz.

• olamaz demek saçma nereye olamaz oladabilir bursaya da öyle deniyordu şampiyonuz falan demek ergenlikten başka bişey değil bu kadar havaya girmek yersiz

• Deriz başkan

0|0
    0|0
  • 1-0 larla buraya kadar gelmek mucizeydi diyordum ama onlar şampiyonluk beklemekten hiç vazgeçmiyordu.

0|0
    0|0
  • ilk hafdadan belliydi zaten😏😏😏😎😎😎
    puan farkı daha da açılacaktır olması gerektiği gibi

0|0
    0|0
  • Paso hakeme ve pereira ya laf ediyoruz da kimse demiyor ki ya kardeş bizim forvetler tam bir kabiliyetsiz. Biri kazma biri de topu ıskalamaktan başka işe yaramıyor. Kimse kusura bakmasın fenerliyim ama gram haketmedik zaten bittide şampiyon Bjk

0|0
    0|0
    • Sadece forvet değil takımda kjaer, Gökhan dışında düzgün oynayan yok. Defansimiz iyi gerisi boş.

• bugün fenerbahçe iyi oynadı ama ortada bir gerçek var 6 maç kaldı 5 puan fark var şampi diyebiliriz yani

0|0
    0|0
  • erken = BEŞİKTAŞLIYIM

0|0
    0|0
  • Henüz bunu demek için erken

0|0
    0|0
    • 5 puan fark oldu. Bjk süper oynuyor fb çok kötü. Bence şampii deriz o zaman.

Yükleniyor...