Galatasaray-Fenerbahçe maçı 0-0 bitti ne düşünüyorsunuz? Galatasaraylı olarak ben oynanan oyundan çok mutsuzum ancak :)?

Arkadaslar Galatasaraylı olarak oynanan oyundan çok mutsuz ve umutsuzum sizin düşünceleriniz nedir? Ancak son dakikada Galatasarayimin statdaki taraftarlarininda dediği gibi i. ne fener olamazsın şampiyon tezahüratı ve caner ile vitor pereria gokhan ile de diego kavgasi tek tesellimiz ve ayrıca ben bir Galatasaraylı olarak Galatasaray - Beşiktaş maçını Besiktasin kazanmasını da isterim ve Galatasarayin şampiyon olmadığı bir sezonda Fenerbahcenin de şampiyon olmasını istemem sizin görüşleriniz nedir

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Bizimkiler de başka canım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fener çok gol kaçırdı bir Galatasaraylı olarak dürüstce yorum yaparsak fenerin pozisyonu bizden fazlaydı. Biz bir net gol attık ve yan hakem BİLEREK vermedi. Bilerek diyorum çünkü Fener bir hakeme itiraz etmiyorsa anlayın ki o kendi adamlarıdır. Yalnız Türk futbolu için büyük bir tehlike var. Fenerbahçe ile hakem kurulunun ilişkisi samimiyete dönüşerek tarafsız olan hakemler hep taraf oldular. Fenerin gerçek oyununu ise son haftalarda ciddi rakiplerine karşı görmeye başladık. Çok vasatlar aslında. Benim Galatasarayın ilk 5 e gireceğinden şüpheliyim. Bu takım bu haliyle fenerden puan aldıysa eğer fener hiçbirşey hak etmiyo bence Beşiktaş şampiyon olmalı.

0|1
    0|0
    • Ama şöyle dusun 18 takımlı ligde şu takım fb ye düşman çünkü antipatikler aziz yıldırım mahmut uslu volkan demirel gibi vs. şahıslar yüzünden hakemleri yanlarına alsalar bile bütün takımlar dusmanken dahada beter olacaklar ve bu sezon oynanan oyunla şampiyonluk bjk nin hakki

• O Terranao denen menejerde birileriyle tartıştığı için değil feneri kazıkladığı için kovuldu ama açıklamayamazlar bu gerçeği.

• O terraneo çok büyük kazık attı zaten fbye hemde yüzyılın kazığı :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• Hak eden Beşiktaş şampiyon olacak , fb hak etmedi

0|1
    0|0
  • Yahu bu Galatasaray beni öldürecek gerçekten ,
    yahu maç Şükrü Saraçoğlunda stadın da oynandı gibi ya ,
    bu nasıl bir futbol ,
    bir takımın 90 dakika boyunca bir tane şut pozisyonu olurmu ya..
    Delirdim maçı izlerken..

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ımın böyle oynamasını hazmedemiyorum.
    Ama en kötü halimizi bile yenemeyen bir rakibimiz var..
    atağımız olmamasına rağmen golümüz verilmiyorsa, Galatasaray ismi gerçekten çok büyük..
    Şampiyon belli olmuştur.

0|1
    0|0
  • BENDE GALATASARAYLIYIM AMA GÖRÜŞLERİNE KATILMIYORUM BİZ OLMUYORSAK kim olursa olsun ayrıca bize ne onların kavgasından ben takımıma bakarım ne oynadı dersen hiçbirşey orta sahayı geçemedik rezalet oynadık ben ona bakarım

0|1
    0|0
    • Katılmıyorum ben fbye bize en yakın sayıda kupa aldığı için düşman degilim antipatik yöneticileri ve futbolcuları yüzünden düşmanım aziz yıldırım mahmut uslu volkan demirel gibi varlıklar yüzünden düşmanım ben futbolla ilgilenmesem bile futbola ilkkez merak salan biri olsam bile fbye sırf bu saydığım varlıklar yüzünden gıcık olurum

• Asla desteğimi birakmam herzaman yaparım evimde lig tv her sezon başında alınan forma destek için çıkarılan bileklikten 2 tane aldım benim demek istedigim kotu sonuclardan sonra uzulmeyi biraktim artik alıştım yoksa en kötü gün bugünse bugünde Galatasaray :)

• o zaman tamam

• Golümüzü yedi şerefsizler... Tamam maçın genelinde fener iyi oynadı, inkar edemeyiz. Ama buz gibi gol gitti -_- Çok ruhsuz oynuyor takım... Biz Bülent Korkmaz'ı özledik... Elmander'i özledik... Gönderin bu gebeşleri.

0|1
    0|0
  • Muslera en çok topla oyanayan oyuncu olmuş cinconun hali

0|1
    0|0
  • Hakem haksız ofsaytı vermeseydi daha iyi olacaktı. Ama alışılmış fenerasyon işte.. En sonda muslera yine gönüllerde taht kurdu. Adamın kurtarışları yetmezmiş gibi birde fener forması giyen bir ayıya centilmen hareket yapıp hayvanseverliğini gösterdi. Helal olsun görmek istediğimiz hareketler :D

0|1
    0|0
  • Fener deplasman da böyle futbol oynadıysa biz Gs ye garanti 3 atarız :)

0|1
    0|0
  • Kötü oynuyoruz kabul de 1 golümüze ofsayt dedi alakası yok, diğeri ceza alanında brunonun koluna çarptı kolu saklama niyeti değil direk açmış kolu ona da birşey yok ben anlamadım bu olayı hakem mi çok vasat başka birşey mi var

0|1
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak beşiktaşın şampiyonluğunu şimdiden kutluyorum maksimum bundan sonraki 3. maçta bjk şampiyonluğunu ilan edicek bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...