Gs - Fb maçı hakkındaki görüşleriniz neler?

Bence çok keyifsiz bir maçtı :D Ve maçı Beşiktaş kazandı :)Gs - Fb maçı hakkındaki görüşleriniz neler?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Nereye beşiktaş kazandı ya? Beşiktaşın kazanması için golün verilmesi gerekmiyor muydu niye verilmedi ofsayt bahanesiyle? Bunların hepsi toplayıp essek sudan gelinceye kadar döverim yine hırsımı alamam

0|1
    0|0
    • keşke kazansaydınız ya :) ben de kazanmanızı isterdim ama puan farkı 5 oldu.. fener kazanmadı o yüzden de beşiktaş kazanmış oldu bence :)

• Volkanın yuzundeki cokusu asıl o zaman daha net gorebilirdim. Fener yerine Beşiktaş olsun daha iyi en azından daha çok hakettiği kesin. Biz de muhteşem oynamadık hatta şu oyunumuzla bile golü biz attık en bitik halimizle şimdi böyle bir takım mı şampiyon olacak ve bu maçı saymazsak bile fenerbahcenin hakettiğini düşünmüyorum hakemleri ayartıp şike yaparak sivasspor da sampiyon olur

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya derbisi deniliyor oynanan futbol ortada
    Hak eden Beşiktaş şampiyon olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Oley beşiktaşın kazanması ne güzel oldu :D :D fener kazanmasında :D

0|0
    0|0
  • GS Fenere 6-0 yenildiğinden beri GS-FB maçları aşırı zevksiz... GS aynı duruma düşmekten korkuyor FB'de yenilmekten...

0|0
    0|0
  • fenerin çok pozisyonu vardı boş kaleye atamadı enayiler maçta böyle bitti

0|0
    0|0
  • İkisi de 2 puan kaybettiğine göre kazanan Beşiktaş olmuştur.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...