Galatasaray-Fenerbahçe derbi sonucu 0-0, düşünceleriniz nelerdir?

Amatör takım gibi oynayan bir takımı yenemiyorsak, bu bizim gerçekten kötü oluşumuzdandır..

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Yazıklar olsun FB ye bir GS lı olarak 4 den fazla yeriz diye korkuyordum..

1|1
    0|0
  • Bu beraberlik aslında Fenerbahçenin malubiyetidir bana göre. Bundan sonra gelebilecek olası şampiyonluk şansa olur.

1|0
    0|0
  • maç Fenerbahçen'nin hakkıydı bence.

1|0
    0|0
  • Dünya derbisi diye geçer ama oynanan oyun 5 para etmezdi

Fb buraya kadar

0|0
    0|0
  • turk futbolu berbat

1|0
    0|0
  • Şampiyon beşiktaş olacak bu böyle biline

1|1
    0|0
  • Fenerbahçenin kontrolünde geçen bir maçtı fakat şu bir gerçek podolskinin golünü resmen yediler

1|0
    0|0
    • Ofsayt yoktu, ama bayrağı görünce Volkan bıraktı bir nevi

• Burada müdahale yapardın ederdinlerle bu çark böyle dönmüyor taaki bayrağın kalktığını bırak volkanı defans hattın da ki oyuncularınız bile görmüyor sen hala 20 maç izlemiş sen şunu bunu onun ötekini diyorsun az ötede oyna lütfen.

Bu konudan sonuç olarak neyi çıkartıyoruz ?

%80 lik gol pozisyonu YALAN OLDU.

Şimdi kendi çapında istediğin kadar yorum yapabilirsin serbestsin.

• Benimki kendi çapımda, seninki profesyonel tabii. Boş yapma bana lütfen. ✋✋

• galatarsay 1 fenerbahçe 0 olucaktı pardon

1|0
    0|0
    • Sanki hakem sadece sizin olmayan ofsaytınızı verdi sanarsın... Ki izlediysen bayrağın çok önceden kalktığını görürürsün, Volkan rahat atladı görünce. Evet buna tabiki itirazın olacak da, zamanında Cüneyt Çakır'ın verdiği olmayan penaltılarınızı, gollerinizi, faullerinizi; bize verdiği kartlari vs. düşün de içini rahatlat.

• Pek de ufak degildi ama dedigim gibi..

• Ben hakemim gs nin pozisyon goldu

• Galatasaray şampiyon olmayacaksa Fenerbahce de olmayacak sen birde Gs-Bjk maçını gor biz kendi sahamızda bjkye yenilecez :)

0|0
    0|0
  • GS alır.

0|0
    0|0
  • Dusuncem yok

0|0
    0|0
  • gskötü fener gs göre biraz iyi yani ortada aralarında pek bir fark yok 2 side aynı :D

0|0
    0|0
  • golümüzü vermeyen hakeme sevgilerimi sunuyorum..
    ayrıca evet iki takımda kötüydü.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şampiyon olacak en azından

0|0
    0|0
  • Gol atmasını bilmeyen fb'nin 1-0 larla buraya kadar gelmesi bir mucizeydi !

Şampiyon Beşiktaş.

0|0
    0|0
    • Son 3-4 maçtır dediğin gibi, öncesine birsey dersen bu iftira olur ama :) ne diyeyim, şampiyon yüksek ihtimal Beşiktaş gibi duruyor

• O konu başka. Yani bu sey gibi birşey, aşk başka arkadaşlık başka 😅

• Ben sana bir aralar anlatıyordum da dinlemiyordun :D

• Hadi ya

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım şampiyon inşallah:)

0|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hah biri elini vicdanına koymuş.

Dünkü GSyi yenemeyen takım GS'ye beraberliğe seviniyorsun diye sözde laf çakacağına utançtan yerin dibine girmeli. Ben hayatımda böyle derbi görmedim, yazıklar olsun diyorum. Fener'in o golleri de resmen bilerek kaçırdığını düşündüm bir ara. Olamaz yani mümkünatı olamaz öyle bir salaklığın. 4 banko gol kaçtı, o halde olan bir takıma 10 gol atılmadığına tabi sevinirim yahu.

Not: Galatasaraylı

0|0
    0|0
  • bıktım ben bu takımdan

1|0
    0|0
  • gs de fb de iyi tkaımlar berabere b, tebilir ki fb için çok önemliydi bu maç gs nin bu kadar mücadele etmesi normal. amatör takım desen de bazen güzel oynuyo o takımlar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe muzaffer olacak inşallah

0|0
    0|0
  • besiktas sampiyon

0|0
    0|0
  • Hakem şerefsizi golünü çaldı Galatasaray'ın Podolski'nin golü ofsayt değildi.

0|0
    0|0
    • Ofsayt değildi, ama ofsayt bayrağı erken kalktı. Golden sonra kalkmadığı için sorun yok

Yükleniyor...