Beni artık eskisi kadar sevmiyor mu, neden artık daha az arıyor?

Neden artık daha az arıyor?Önceden daha çok arardı.

Sevgilim daha önce sıksık arardı, şimdi daha az arıyor neden? Acaba beni artık eskisi kadar sevmiyormu?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimal bazı işleri vardır. yoğundur. bir de ilişki belli bir seviyeye gelince artık aramaların seyrekleşmesi normaldir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sizi ve sevgilinizi tanımadığımız için bizim için fikirlerimizi sorduğunuz sorunun 1000 lerce cevabı olabilir.Sıkılmıştır,başkası vardır,tehtid ediliyordur,sizi bırakması için para teklif edilmiştir,sizi çok seviyordur bu yüzden yeni öğrendiği hastalığı yüzünden sizden uzaklaşmaya uğraşıyordur(Allah korusun),gizli servislere çalışıyordur sizi tehlikeye atmamak için aramıyordur,kullandığı vücut geliştirme ilaçları hormonlarını bozmuş artık abinizden hoşlanıyordur vb...

0|0
    0|0
  • Yoğun olabilir , maddi sıkıntıları olabilir , manevi sıkıntıları olabilir. O seni arayacağına biraz da sen arayıp onu mutlu etsene?

0|0
    0|0
    • ben arıyorum. ama onun aramasınıda istiyorum.

• Sen daha çok ara? Onun aramasını bu kadar istiyorsun ve bunu ona söylemiyorsun. İlişkilerde 3. şahsa yer yoktur. 3. şahıs sadece kafa karıştırır. Sana yardımım dokunmasını istiyorsan dediklerimi yap. Bir kişiyle sorunun varsa o sorunu sadece onunla çözersin , çözüm yolunu sadece şekillendirir 3.şahıs. Onunla konuşmalısın ,derdini anlatmalısın. Senin aramanı istiyorum niye böyle oldun (üzgün ses tonu) eskisi gibi aramıyorsun beni , aklına gelmiyor muyumn (acıtasyon ama azca) gibilerinden laflar

• ya herşeyin altında hemen bişeyler aramayın o seni aramıyosa sen onu ara yada arama çok telde konusmak iyi değil ne kadar çok konusursanız o kdar çok kavga edrrsinz ayrıca bu çok normal bişey sürekli ilk zamanki gibi olmuyo zaman geçtikçe ilşki oturuyo ..

0|0
    0|0
  • İş yoğunluğundan arayamıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • kanayan bir yara daha :)

ilişki rayına girince her dakka konuşulmaz artık herkesin bi meşguliyeti var

lakin gönlünü almasınıda bilmeli :))

0|0
    0|0
  • yakında ayrılırsınız yaz bi kenera

0|0
    1|0
  • sen artık onun için çantada kekliksin...

0|0
    0|0
  • sevmiyor.. bıkmıs senden. hele birde sevişiyorsanız tamamen sogumustur.

0|0
    0|0
  • Kontoru yoktur

0|0
    0|0
  • boğulmuş olabilir bence

0|0
    0|0
  • işi gücü olmayan kız kuruntusu

0|0
    0|0
  • sen niye aramıyosun peki gerizekalı?

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ona zman vermen gerek. İnsan bazen sıkılır aramak istesede aramaz. kaygılanma hemen. Sende üstüne düşme sakın . Aramıyorsun etmiyorsun diye sorma. Düzelmiyorsa sen de arama biraz onu meraklandırmaya çalış.

Unutma ki ilişkinin başında erkekler günde 500 kere ilgileir çünkü o avcı sen avsın. Bir ilişki başlayıncada biraz rahatlar . Arnladın mı şimdi biraz akıllı davran ve sorunu halletmeye çalış

2|0
    0|0
  • Bence senden emin olduğu için ilişkisinden emin olduğu için aramıyor olabilir ya da tam tersi sana alıştığı için cazip gelen bir durum yoktur belkide sıkıldı duygularını yitirdi heycanını bitirmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Sende daha az sev onu bak gör kıymete binersin:)

0|0
    0|0
  • Belki seni sıkmak, kaçırmak istemiyordur.

1|2
    0|0
  • Cicim ayları bitmiş

0|0
    0|0
  • Neden hemen karamsara bağlıyosun?

0|0
    0|0
  • bos verya bu erkeklerin nezaman nedecegi belisiz

allah bilir birini daha buldu yetisemiyo onlara deyr verme cok

0|0
    0|0
  • Zaman geçtikçe birbirinize alıştıkça artık monotonlaşabiliyor ilişki malesef canlı ve dinamik tutmak gerek diye düşünüyorum aksi taktirde ortaya küçük nedenlerden bile olsa tartısmalar cıkabiliyor.

0|0
    0|0
  • Konu bulamiyordur artik

0|0
    0|0
  • Sen de daha az dusun.

0|0
    0|0
  • sevmekle alakası yok..arada sıkılabilir insan.

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır.

0|0
    0|0
  • Soğumuş veya sıkılmış olabilir.

0|0
    0|0
    • neden ama

• bu soruyu sordugun içindir belki

• Çok üstüne gidip bunalttıysan ya da zamanında çok üzdüysen veya araya uzun bir ayrılık girdiyse olabilir.

• sevmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...