Samuel Eto'ya göre Galatasaray Avrupa'nın en iyi takımlarından biriymiş. Sizce haklı mı?

Eto"Galatasaray'a karşı herkes oynamak ister "dedi.
Size göre Avrupa'nın en iyi takımı hangisi.

0|1
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• eto, Galatasarayın uefa kupasını aldı sezonda real mallorca takımında oynuyordu..
    Galatasaray deplasmanda 4-1 kazanmıştı..
    Onu unutamamıştır ;)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Lucescu gönderilmese idi onun istedikleri yapılsaydı Galatasaray şu anda gerçekten de çok yukarlarıda bir ekip olurdu..

1|0
    0|0
  • Türkiye nin futbol anlamında en büyüğü ama avrupada kusra bakmazsin en iyileri arasında değil. Demekki gs seneye onu almak istiyor 😂

1|0
    0|0
    • Gs seneye almak istese bile kabul etmez ki. Bir röportajında en güzel duygu Galatasaray takımına gol atmak demişti. önümüzdeki hafta Antalya deplasmanında bakalım en güzel duygusunu gerçekleştirecek mi 😊

• Kimler neler neler dedi futbol tarihinde ama gel gör ki para konusur :)

• Aynen sana katiliyorum ona kalirsan emre belözoglu da bizim alt yapimizda yesti bizimle buyudu bizde un yapti gitti en ezeli rakibimize 😀

• Sonucta uluslararasi bir kupamiz var yani hatta iki kim ne derse desin Avrupa takimi tabiki

1|0
    0|0
  • galatasaray avrupada çok güzel oynuyor
    avrupada Türkiye ile ilgili bir şey söyleyin diye yapılan röportajlarda genelde galatasarayın ismi geçiyor

1|0
    0|0
  • Etoya göre bende bred pitim kanks

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar polemik yaratmak ne kadar hoşunuza gidiyor bence Galatasaray Avrupa'nın en iyi takımlarından ama yanlış yönetildiği için yıllardır başarı gelmedi ama artık iyi bir yönetici ve teknik direktör ve iyi bir futbolcu grubu gelirse tekrar eski günlerine dönebilir diye düşünüyorum ama üzücü bir durum Türk spor kamuoyu açısından Galatasaray'ın bu durumu ama iyi bir bakım planlaması yapılırsa Galatasaray rahatlar

1|0
    0|0
  • Bence haklı Samuel Eto.

1|0
    0|0
  • Evet Türkiye'de takım denildiği zaman akla ilk Galatasaray gelir.

2|0
    0|0
  • Barcelona. Galatasaray Türkiye'nin en iyisi.

1|0
    0|0
  • Avrupanin en iyi takimlarindan. Turkiyeninde en büyüğü. Fb nin hayalini kurduğu uefa ve super kupayi alan da biziz 4 yıldız takan da. Eto akılli adam. Şanlı galatasaray bu yil kötü olabilir ama en büyük olduğu gerçeğini degistirmez

1|0
    0|0
  • Haklı değil.

1|0
    0|0
  • haha :D komikmiş

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Eniyisi real madrid bizimde yerimiz var tabi

1|0
    0|0
  • Agır konusmak istemiyorum o takimda muslera olmasin 4 buyukler fenerbahce besiktas trabzon bursaspor olurdu

1|0
    0|0
  • fenerbahce ^*

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • Kafası iyiyken söylemişdir

1|0
    0|0
  • Türk takımları arasında en iyisi

1|0
    0|0
  • Bu yil icin olmasada acrupada ki en iyi turk takimiyiz. Herkes haddini bilecek!!!

1|0
    0|0
  • Bence hayir

1|0
    0|0
  • Evet haklı

1|0
    0|0
  • Herkesin görüşü farklı : ) Bana göre değil.
    Avrupa'nın en iyi takımlarından birisinin şu an liderle arasında 25 puan fark var : ) Bu mu en iyi?

0|0
    0|0
  • Eto bitmiş

0|0
    0|0
  • #Galatasaray tabiki !

0|0
    0|0
  • Doģru diyor

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...