Ve ilk yarı biter?

Kesinlikle Fernandao gerekli girmesi lazım oyuna. Siz ne düşünüyorrsunuz. Nani çıkması lazım oyundan böyle oynartsa 3 gol atarız gibi.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ofsayt a ofsayt değil insansın sus artık bence. Hakeme rağmen kazanamayacaksınız ve şampiyonluk umutlarınız tamamen tükenecek !

0|0
    0|0
    • Ben sana ofsaytı yazdım daha bile anlamıyorsun ki. Korner olmayan kornerden gol attınız penaltıı olmayan pozisyonda penaltı kullandınız hala konuşuyormusun.

• Her yıl şampiyonuz :) Evet ofsayt var maç bitince ligtv den bak

• Tamamiddiaya giriyormusun benimle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Berabere kalacakları kesin.

0|0
    0|0
    • Eminmisin. Fener tek kale. Ençok top oynayan Muslera. Zaman geciktiren Anadolu takımı gibi o da Muslera.

• Nani kesinlikle kalmalı bence fernandao da bir cacık yok

0|0
    0|0
  • Hakem golü vermedi fenere destek veriyor

0|0
    0|0
  • Podolskinin attığı golde ofsayt yok. Topu avantaja bırakmak varken faule çalan hakemede yazıklar olsun.

0|0
    0|0
    • sen futboldan anlıyormusun kafa ofsayta girer ve kafası önde Podolskinin.

• Sana ofsayt nedemek açıkladım baksana kafası önde mi geri demi başkasına bakma kendi yorumun olsun.

• Erman toroglu kabzımal denizin de soyadına uygun bir meslek yaptığını sanıyorum

• ofsayt yok gol yiyorsunuz hala bıdı bıdı

0|0
    0|0
    • Bakarsana kafa ofsayta girer kafası önde elleri önde olsa sorun olmaz ama kafa ofsayta girer ofsayt nedeme biliyorsun dimi.

• Sen harbi futboldan anlamıyorsun kafaya bakcaksın bacağa değil.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...