Fenerbahçe bu futbolla daha çok puan kaybı yaşar, maçı izleyen fenerliler memnun mu acaba?

İlk yarı bitecek daha kaleyi bulan bir şutu var. Galatasaray'da bastırmaya başladı bir yandan. Podolski gol attı ama ofsayt..

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sene başından beri ittire kaktira mac kazandılar. Sene başından beri Beşiktaşin oynadığı oyunun yarısını oynamadan şampiyonluk hayali kuranlar artik uyanmıştır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi oluyo :pp

0|1
    0|0
  • Güzel güzel devam☺️

0|1
    0|0
  • haha volkan şen atsa , van persie atsa durum 2-0 olur. podolski ayağa bastı kırmızı kart yok. muslera elle kontrol etti kart yok.

0|1
    0|0
    • Ya he 2-0 :D

• Statsız bu ülkeye futbol nasıl oynandığını gösterdik. :)

• Ne oldu pembe maç bitiyor attınız mı 2 tane :D

• Keşke gs yense

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• memnun değilim şu an, ama top yuvarlaktır belli olmaz

0|1
    0|0
    • Nani ve van persie oynadığı sürece puan kaybı yaşarsınız.

• ben beraberlik diyorum ama gs yense daha iyi olur :D

1|1
    0|0
    • Berabere bitsin ikisi de yara alsın :)

• gs almış alacağı kadar zaten şu durumda gs nin kazanması fb ye misliyle yara açar :D

• avrupaya giderlerse cezaları 1 yıl olacak ama gidemezlerse 2 :D

• pozisyon ofsayt değilmiş...

0|1
    0|0
    • Aynen izledim tekrarını değil.. Hakeme rağmen kazanamayacaklar ama neyse.

• 2tane boş kale atamadik

0|1
    0|0
  • Oyun olarak iyi oynadı fener ama atamadı, rakibe pozisyon vermeyip birçok pozisyon buldu genel olarak oyundan memnunum

0|1
    0|0
    • Mersin idman yurduna ve Eskişehir'e yenilen takımdan bahsediyoruz..

• Yorumum bu maç içindi, her ne kadar kötü günler geçirsede sonuçta derbi bu fener resmen ezdi gsyi ama gol olmayınca olmuyor işte

• O kadar da olsun :D Boş kaleye kaçan gol rezaletti..

• tırışkadan ofsayt ne ofsaytı yediler gül gibi golü hep alavere dalavere

0|1
    0|0
  • Bugun fener yense de yenilsede şampiyon kara kartal :)

1|1
    0|0
    • Biraz arayı açalım. Gol atmasını bilmeyen takımla şampiyonluk için daha fazla çekişmeyelim.

• Podolskinin net golu sayilmamis diyorlar izliyon mu maci knka. Feneri yaristan koparmamaya mi calisiyorlar mk

• Aynen öyle birde hakemlere isyan ediyorlar. Bu fb kadar çirkef taraftarı olan kulüp yok ya

• Vav be sizin futbol bilginiz ne kısıtlıymış. Bjk Fener maçında 3 golun 2 si hakem sayesinde Ersan atılmadı Kasımpaşa maçında Oğuzhan atılmadı Bursa maçında 3 golun 2 si hakem sayesinde ve yine Oğuzhan atılmadı daha bile ittire ittire diyorsunuz alkışlıyorum sizi.

0|0
    0|0
  • Hakem feneri kazandırmak için herşeyi yapıyor

0|1
    0|0
  • Top Sneijderin ayağına gelse Gs gol atacakda gelmiyor

2|1
    0|0
    • Atsın da şampiyonluğumuzu ilan edelim artık. Daha fazla umutlanmasın gol atmasını bilmeyen takım :D

• Beşiktaş zaten Şampiyon ☺

Yükleniyor...