Bilgisayardan anlayanlar bakar mısınız (:

Şu an kullandığımız masaüstü pc'nin güç kaynağı bozulmuştu. Arkadaşın kullanmadığı kasayı aldım , güç kaynağını taktım ve 1ay öyle kullandım. Yeni güç kaynağı alıp kendi pc kasama yeniden taktım.

Diğer güç kaynağını arkadaşımın kasasına geri taktım ve kendi odamda 2.ye pc kurmaya karar verdim. Monitör klavye kablo vs her şey hazır . Fakat ekrana 20 30 tane renkli çizgi geliyor. Monitör bozuk sandım , farklı bir monitör denedim yine öyle. Sizce ekran kartında mı sorun vardır , yoksa ben bağlantıyla ilgili mi sorun yaşıyorumdur ?

Güncellemeler:
Farklı monitör ve monitör kablosu denedim. Farklı güç kaynağı denedim. Elektrik gelmiyor :/

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bana monitör kablosunda bir problem var gibi geliyo :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ekran kablosunu kontrol et muhtemelen gevşek bırakıyorsun oda olmadı ekran kablosunu değiş oda olmadı ekran kartını çıkar onbordtan al oda olmadı yeni ekran kartı al monitörde sorun olacağını tahmin etmiyorum

0|0
    0|0
    • güç kaynağıyla ilgisi yok ekranın sen direk elektirik ver ekran aldıktan sonra güç kaynağından alırsın ekran kartı varsa çıkar anakarttaki ekran girişine tak

• ekran kartı ile bir problem yaşıyor olabilirsin.pcd en anlayan eş, dost,komşu vs varsa onların bakmalarını öneririm.

0|0
    0|0
  • ekran kartı ya da kablosuna iyi bak bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...