Ofsayt nedir? Kendi cümlelerinizle anlatın :)) ?

Ofsayt nedir? Kendi cumlelerinizle anlatın, internetten bulup da buraya kopyala-yapıştır yapmayın! Bakalım ofsaytı kimler biliyor? Ya da bilmiyormuş gibi yapıyor?

Güncellemeler:
Güncel :)))

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• orta sahadan önünde ki oyuncuya pas atarsan ofsayt olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• orta sahadan önünde ki oyuncuya pas atarsan ofsayt oluyormuş :D erkeklerden çaldım :D :p helal etsin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• rakip yarı sahadaki futbol oyuncusunun, takım arkadaşı tarafından ona doğru pas atıldığı anda, kale çizgisi veya onun devamı olan aut çizgisine en yakın ikinci rakip oyuncudan ve toptan daha yakın olması durumu...

1|0
    0|0
  • Futbol oynamayanları ilgilendirmeyen be gereksiz bir şey, neticede hep hakem hatalıdır...😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • ofsayt saçmalıktır

0|0
    0|0
  • şey şimdi böyle bak hani messi var ya heh o şimdi arda ya pas verirse arda da diğer takımın oyunlarının en arkasındaysa yani ardayı kaleciden başkası göremiyorsa messi bu topu ardaya atarsa offsayt

1|0
    0|0
  • off-side
    çizgi ihlali demek

0|0
    0|0
  • Hakemin istediği pozisyona bayrak kaldırması ofsayttır.

0|0
    0|0
  • Kızlara ofsaytı anlatmak zor boşver gitsin ögrenmeyin siz :D

0|0
    0|0
  • Atağa kalkan takımın forvet oyuncusu rakip defans (aslında farketmez bütün rakip oyuncuların) oyuncularının arkasındaysa (Önündede olabilir duruma göre değişir.) ofsayt bayrağını kaldırınız hocam.
    Ayrıca kendi yarı sahanda ofsayt olmaz.

0|0
    0|0
  • Top ayaktan çıktığında rakip kaleciye savunma oyuncusu arasında kalan son oyuncu

0|0
    0|0
  • Bir veya birden çok karşı rakip oyuncuların ününde atağa kalkmak , gol pozisyonunda olmak

0|0
    0|0
  • Hucum yapan takimin ileri uc elemanin savunma yapan takimin en sondaki oyuncusundan (kaleci haric) top ayaktan ciktigi anda savunma oyuncusundan geride olmasina ofsayt denir

0|0
    0|0
  • gol pozisyonuna giren atak yapan futbolcunun , defans yapan rakip oyuncularinin tamaminin onunde olmasi durumu

0|0
    0|0
  • Üşendim ya 😂

0|0
    0|0
  • Dünkü derbide podolskinin golünü yediler ofsaytmış piyero kamerasıymış falan filan dediler ulan adam rakip defansın 30 metre gerisinde bu hıyaro kamerası mı mal yoksa bizim gözlerimiz mi bozuk anlamadım anasını satıyım :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin kadına ofsaytı anlatma durumuna ofsayt denir

0|0
    0|0
  • Pozisyonu beleş

0|0
    0|0
  • çıııııızzzzzgııııı demek

0|0
    0|0
  • İç anadolu yöresine has bir tatlı çeşidi. On numaradır

0|0
    0|0
  • Ofsaytı kaldıracaklarmış boşver

0|0
    0|0
  • Yolda giderken önümdeki bayanın birden durup Domalıp ayakkabısının bagcigini baglaması
    Durum kritik pozisyon ofsayt oldu senin anlayacağın ☺☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Biliyorum ama anlatamıyorum 😂

2|0
    0|0
  • Iki rakip oyuncunun karsi tarafin cizgileri icinden top ayaktan çıktığı anda karsi tarafin oyuncuaunda önde olursa ofsayt ya cok karisik bisey anlatilmaz yaşanır 😂

1|0
    0|0
  • olmadı boşa gitti tekrar dene

0|0
    0|0
  • fenevbahçee ve Beşiktaş maçı var mesela; Beşiktaşın kalesinin bulunduğu yarısaha içerisinde, fenevbahçeninn herhangi bir oyuncusuna pas atılırsa ve bu oyuncu tam pas atıldığı anda, Beşiktaşın kalecisine Beşiktaşlı herhangi bir oyuncudan daha yakınsa ofsayt olur, Beşiktaş serbest vuruş kullanır =DD

0|0
    0|0
  • Q7'nin ayağından top çıktığı anda topa doğru hareketlenen Gomez rakip takımın oyuncularından ileride ise ofsayt olur

0|0
    0|0
  • ofsayt ofsayttır ne bilim be ::d

0|0
    0|0
  • bir oyuncunun toptan veya karşı rakip oyuncudan önde olması durumu örn: sen eve ulaşmadan senin kapına geldim gibi...

0|0
    0|0
  • ne bilim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Futbolun F sini bilmem.

0|0
    0|0
  • ofsayt önde olmasıdr :)

0|0
    0|0
  • Ofsayt mesela bugün podolski gol atacakken kalciyle podolski arasında fenergbahçeden bir oyuncu vardı yani o ofsayt değildi ama Mete Kalkavan ofsayt diyerek galatasaraylılara büyük haksızlık yaptı böyle hakemin allah belasını...(bu gidişle verdi de neyse)

0|0
    0|0
Yükleniyor...