Bir kadının masum olup olmadığını nerden anlarsın ?

kadının masum olup olmadığı nasıl anlarsınız ? kadınlar üzülünce , ya da ayrılınca genelde neler yaparlar ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• burada masumiyetten kasıt ne? ayrılmışsan zaten o kadın artık özgür demektir. birşey yapıyorsa da yapar, seni alakadar etmez. ha ediyorsa, ayrılmadan önce oturup bir daha düşüneceksin, bırakmayacaksın peşini kolay kolay.

ben ayrıldığımda genellikle kendime yeni, değişik uğraşlar edinirim vakit geçirmek için. hobi gibi düşünebilirsin. genellikle çok marjinal şeyler olmuyor. sevdiğim şeyleri yapmaya çalışırım. sinemaya gitmeyi çok severim mesela. gider bir yerlerde birşeyler içerim, yemek yerim. gezerim. arkadaşlarımla görüşürüm, muhabbet ederim. kafamı dağıtacak birşeyler yapmaya çalışırım kısacası.

0|0
    0|0
    • ya ben değil o bu durum peşini bıraktıysa ... ya o bütün kapıları kapamaya çalışıyosa ?

• sevgi yok diyebilir miyiz peki ?

• Oladabilir. Artik eskisi gibi hissetmedigi icin ayrilmak istiyor da olabilir, sevmesine ragmen asamayacaginizi dusundugu bir takim sorun veya eksikliklerden dolayi da olabilir. ama bu kadar israrciysa baglari koparmak konusunda senin ugraslarina ragmen ve daha once ayrilip barismadiysaniz ilk defa ve net bir sekilde su an tepki gosteriyosa birinci sik artik sevmiyodur

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlarsin senin yaninda saf gibi davranirsa 1 veya 2 kere oyun yapar sonra ortaya çıkar ve bol bol konuscaksin onla herseyi konustukca ondan sonra anlarsın sen hadi kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • Masumiyeti anlamak imkansızdır. Ancak güveniniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ayrılınca genelde bunalıma girer, gizli gizli ağlar ve alış verişe çıkıp, değişiklik yaparlar :)

0|0
    0|0
  • Kulaklarıyla konuşurlar ördişim.

1|0
    1|0
  • herkesi bilemem ama ben ağlarım

0|0
    0|0
    • sadece ağlar mısın ? herkesten , herşeyden uzaklaşır mısın ? yoksa kendini dışarı mı atarsın

• eşin olsa dayağı kabul ediyosun yani ?

• hayır sadece namaz kılmadığım zaman hafif bir tokat değilde hafif bir dokunuş diyelim ona biz ama onun haricinde yapıyorsa yine affetmem

• bence anlayamazsın çünkü kadınlar erkeklerden daha iyi rol yapabiliyo buda bir gerçek

0|0
    0|1
  • masumiyeti sadece üzülünce ya da ayrilinca göstermez bir kadin, cogu davranislarinda hareketlerinde kendin anlarsin hissedersin. ben ayrilinca evden disariya cikmak istemiyorum kimseyle konusmakta istemiyorum. tum gun evde duruyorum ve duygularimi tercume eden sarkilari dinliyorum ve aglamamak icin kendimi zor tutuyorum ama gece yataga gecince agliyorum.

0|0
    0|0
    • peki çok sancılı ayrılmıssan ? bu ruh hali sende ne kadar zaman etkisini gösterir ? bide üstüne tokat yemişsen ?

• yani haklı benim diye düşünüyorum ...

• herkes kendine göre haklidir. ama siddet uygulayarak biryere varilmaz bence. simdi ben sana ne desem dogru olmaz aslinda, cünkü aranizda ne gectigini bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Konuşmalarından. O kadar sık soru sorarımki aynı zamanda hataya sürüklerim..Bi yerde patlak verir ne olsa

0|0
    0|0
    • terazi, burcumusun

• evet benim sevgilimde öyle bir insanı sesinden bile nasıl biri olduğunu anlıyor o derece geiştirmiş kendini hayat tecrübesi çok sanırım sevgilimin ondan

• Allah mutluluğunuzu daim eder inş.

• Kadınların hepsi birbirinden farklı özellikler sergiler, biz erkekler gibi değillerdir. Bence akışına bırak...

0|0
    0|0
  • Her zaman o durumu açıklamaya çalışır . Ağlar . Zaten hersey tipinden anlasilir koçum

0|0
    0|0
  • hissedersin bir şekilde. yoksa belirtiyle olacak iş değil. her türlü manipüle edebilirler çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...