Gökhan Gönül ve Mehmet Topal Bjk iddiası?

Gökhan Gönül ve Mehmet Topal bjk anlaşmış iddiasına cidden çok gülüyorum. Her sene fedda diye transfer bile yapamayan oyuncuları maaş indirm yapmasa gidersin diyen takım Gökhan Ve Mehmet'in parasını ödüyebilir mi en azından maçtan sonra ağlıyan Fenerliyi alabilecekmisiniz.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• :) ya degisik

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçtan sonra ağlamayan Fenerli var mı?

0|1
    0|0
    • Siz şu an 6 . sınız lig sonuncusundan 4 gol yediniz 10 haftadır kazanamıyorsunuz siz birkere ağladınız mı. Küme düşüceksiniz küme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Feda dedik şimdi sefasını sürüyoruz bak takımda Gomezler Sosalar Quaresmalar var ve dahası da gelecek Şampiyonluk geldiğinde.

0|0
    0|0
    • Dahası gelicek mi.38 kere yine sayın derseniz anca ozaman gelir yalakacılar.

• @Lalelerrr Lan yediremedin de hemen yeni mi açtın hadi yavrum git anan gelsin.

• Dur olum ben baban daha çok baban olacağım ;D ;D

• İyi futbolcu ikiside ama zamanları doldu Beşiktaş'a gelmesinler mümkünse

0|0
    0|0
    • Size Beck gibi oyuncular lazım sende haklısın. Birde istemiyor ya komedi Bjkli.

• Beğenmediğin Beck'in takımı lider 😄😄 Yazdığımı tekrar oku istersen iyi futbolcular dedim kötü demedim 😉😉

• Beck bu hafta neden oynamadın ya da KAsımpoaşa maçında goller kimin yüzünden yendi 2 side sen futboldan anlıyormusun.

• Öyle bir durum olacağına ihtimal vermiyourm ama Caner gidebilir

0|0
    0|0
  • Fenerde kalıp kaybetmek istemiyorlar

0|0
    0|0
    • İyide 10 yıldır ilk 2 deyiz. Gs bu yıl 6. Lig sonuncusundan 4 gol yiyor. Bjk 10 yıldır şampiyon olamıyor sence kaybeden takım hangisi.

• Şampiyon olamadı geçen sene bu sene de olamayacak

• Geçen yıl nasıl şike olmuş ki bu yıl ligde 6. Gs var. Lig sonuncusundan 4 gol yiyen 10 haftadır kazanamayan Gs var.

Yükleniyor...