Sevgiliniz size S....r git dese ne yapardınız?

Sevgiliniz size S...r git dese napardınız arkadaşlar? 10 aydır çıktığınız çok güvendiğiniz çok sevdiğiniz insan bunu dese ne yapardınız. ( Büyük bir konu değil küçük bir kavganın ardından demesi)

Güncellemeler:
1 Saat sonra gitcem. 5-10 dk. Konuşucam. 10 ay oldu. Yüzüğü alıcam. Ve bitircem. Öyle bişey demem lazımki hayatının sonuna kadar untmasın o dediğimi. Ne demeliyim
Sevgilimle konuşmaya gittim bu akşam. Sonra oturduk. Hata yaptım dedi. Dememeliydim öyle sana dedi. Haklısın dedi. Özür dilerim bir daha olmucak dedi. Söz veriyorum dedi. Ve bende bir daha olursa iyi olmaz dedim. Olmucak dedi. 1 şans daha verdim. :)

0|0
32|27

En İyi Erkek Görüşü

• s..tirip giderim

9|7
    0|3
    • Doğrusu bu herhalde kardeşim. Napm hayatımda 1 kere sevdim ama demekki bazı şeyleride s..tr etmek lazımmış

• +1 de benden... Hele bide küçük bir konuya dediyse...

• Telefonu istedim. Vermedi. İstedim vermedi. Sinirlendi ısrar edince. Ve böyle bişy duydum.

Kızlar Ne Diyor 32

• Eğer şakacıktan demişse no problem ama bir kavgada ciddi bir anlamda söylemişse gözümden fenaa düşer... Rengini belli etti derdim...

0|1
    0|0
    • Yok kardeşim ne şakası. Önceden bir kere daha olmştu. Bi daha demicem yapmıcam demişti. Söz vermişti.2-3 ay sonra yine dedi. S...r git başımdan dedi. Akşam gidicem yüzüğümü alıcam aşkımı kalbime gömüp efendi gibi çekip gitcem

• Hiç doğru şeyler değil bunlar aradaki saygıyı bitirir.

• Bunu söyleyebilecek birisiyle sevgili olmayacağım gibi bu tarz kelimeler sarfedecek kadar ilişkiyi yerlere düşürmem ...

1|2
    1|1
  • yorumları okudum da bunu soyleyecek bıroyle bırlıkte olmam o kadar düsmedım, o kadar kalıtesız ınsanlarla olmam fılan... bence yanlıs yaklasımlar bunlar, buyuk konusmamak lazım, öfke baldan tatlı diye bir laf var, öfke insana neler yaptırır bilinmez.

konusma tarzı nasıl bahsetttıgın ınsanın bılmıyoruz, kımısının cok dılıne pelesenk olmustur bu tarz laflar, kız arkadaşlarıyla boyle konusuyordur da senın yanında daha suspustur mesela, o an da ıcınde tutamamıs soylemıstır.. bılemıyorum.

herneyse hoş değil, hele bir telefon yüzünden olacak şey diil. muhtemeler telefonda gizli bisiy varmış...

cevabı da soylııym, defol demişti sevgilim bana, oldum. bir daha görmedim kendisini

0|1
    0|0
  • Başıma geldi aynısı. Burnundan getirdim böyle bir basitlik olamaz 10 dk önce aşkım sevgilim dediği insana*git diyorsa ağır bir kişilik bozukluğu vardır terbiyesizlik ! Gerçekten seven insan sesini yükseltmeye kıyamaz bizimkilerde küfrediyor*git diyor iiğrenç bir devirde yaşıyoruz herşey o kadar basitleştiki !

0|1
    0|0
  • Belki o an cok sinirlenmistir kucukte olsa insanlik hali bazen agizdan cikiveriyo 1 defa uyaririm bidaha tekrari olursa uyarima ragmen yine yaptiysa saygisi bitmistir o zaman bende s.olup giderim

0|1
    0|1
    • Önceden 1 kere daha olmuştu. Sinirden demiştim demişti. Bi daha olmucak demişti. Yapmıcam demişti. Söz vermiştii. Sen düşün artık kardeşim.

• Anladimm s.et gitsin

• olur öyle arada. fazla takılmamak lazım.

0|1
    0|1
  • Kimi sittirim derim.

0|4
    1|1
  • yiyosa desin

0|2
    0|2
  • Ağlarım bütün gün..çok üzülürüm.

0|2
    0|1
  • öyle s*ker giderim kii :)

0|1
    0|0
  • bu kadar düştüyse dahada konuşmazdım

0|1
    0|0
  • Hadi bir zutte gideyim derim.

1|1
    0|1
  • Bu ya da buna benzer bir sözü kullanan insan ömrünün geri kalanında asla bir daha beni göremez...

0|1
    0|1
  • önemsemem sinirden istemeden çıkmış bir söz olabilir diye

0|1
    0|1
  • hele bir desin bakalım n'oluyo :)))

0|1
    0|0
  • giderim...s...tirmeden

0|1
    0|0
  • bana söylediği son söz olurdu

0|1
    0|0
  • napacam tekmeyi vururdum .

0|1
    0|1
  • Diyemez..

0|1
    0|1
  • Sana bu kötülüğü yapamam derim.Manyak mıdır nedir ayol fsdfsdftstf

0|1
    0|1
  • bana kimse bunu dememiştir .

0|1
    0|1
  • taş bulup kafasına atarım

0|1
    0|0
  • erkekler salak derler inanmazdım.

0|0
    0|0
  • ilk sinirlenirdim biraz sonra da üzülürdüm :(

0|0
    0|0
  • Bunu yaparsa aramizdaki bütün saygiyi ez gecmis olur. Bir kere yapilirsa gerisi de zaten gelir.

0|0
    0|0
  • ben s...kerdim.sonra giderdim

0|1
    0|0
  • Benim. Esim bunu hep der bir gun gidicem gercekten...

0|1
    0|0
    • hayırlı olsun cok sevindim

• s*kime bnde devreğe git derm ne derm başka o kmde küfür edioms

0|1
    0|0
  • bende ona sen s*ktır gıt derım olur bıter

0|1
    0|0
  • kavganın büyüğü küçüğü farketmez dememesi lazım tek laf etmem giderim*mekte ona kalsın..

0|1
    0|0
    • *iktirmekte ona kalsın

• Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 26

• S*ktir olur giderim bidaha ne muhattap olurum ne tek kelime ederim gözümün önünde araba çarpsa kılımı kıpırdatmam .

0|1
    0|2
  • dedi, sittirmiyom inat diii mi dedim. böyle marjinal bir ilişkimiz var

3|1
    0|1
  • Ah be yavrum, sen benim gibi*olup gidebilir misin? Gidişime bir daha hayran kalırsın demişliğim var. (Gerizekalı zaten terkediyorum, neyin karakterini atıyorsun, hiç yakışıyor mu bir kadının ağzına bu kelimeler.)

0|0
    0|0
  • Şöyle bir cevap verilebilir; sen s..ktir ben giderim

0|1
    0|0
  • sende can damarına basma be kardeş... bir bayan o kelimeyi kolay kolay kullanmaz..

0|1
    0|2
  • kızlar beni bekliyo dünyada tek kız omu bana ole bişey dese siter gider pişman ederim :D

0|1
    0|1
  • Giderim

0|1
    0|2
  • bunu diyen kiz mi erkek mi:D

0|1
    0|2
    • Kız sanıyodum sanıyodum kardeşim:) Harbi kız sanıyodum ama onunda diğerlerinden farkı yokmuş

• evet susmak gibi kotu ceza yok ayril diyemem ona olan hislerini bikemem sen karar vermelisin

• Aynen bir sure muhabbeti kes delirsin sinirden...

• çeker giderim :D

0|1
    0|2
  • eski sevgilim bak eski sevgilim dedim 2 yıllık ilişkimde bana ettiği bedduaya bak ya s...n kopsun diyo

0|0
    0|0
  • Her sinirlendiginde bunu diyo telefonu kaparim özur dilerim diye arar ya da bulustgmz bir gun dmşti kizdrmştm arkami döndum gdiyom sirtima atladi : evet tuhaf bir ilskimiz var )

0|0
    0|0
  • si...er öyle giderim...

0|0
    0|0
  • Tamam gitttikten sonra geleyim mi? Gelmeyeyi mi? Bir şey söyle ya. Bak gidersem bir daha gelmem ha.

0|0
    0|0
  • Çeker giderim. Biter ilişki.

0|0
    0|0
  • etrafta dengesiz çok, bir kızın dengesizi hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • Şaplagi basarim

0|0
    0|0
  • Sinop kızı ise tokatla gönder . Bende sinop kızından çok çektm .

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun kardeşim mutlu olun inşallah :)

0|0
    0|0
  • s.ktirmeden de olsa giderim...

0|0
    0|0
  • s*ker öyle giderdim:))

0|0
    0|0
  • gel beraber s..gidelim derim

0|0
    0|0
  • S... bırak en ufak küfürde ağzını burnunu dağıtırdım

0|0
    0|0
  • 4 sefer dedim 2 sefer yüzüne karşı 2 seferde telefonda 4. den sonra gidiş o gidiş oldu ve aradan 4 sene geçti

0|1
    0|1
  • orada bitiririm işini

0|1
    0|2
  • dediğini yapardım

0|1
    0|2
  • S*ktirmeden giderdim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...