Fatih Terim kovuluyor mu ?

Gs yönetimi real madrid maçından çok önce, takımın sezon sonunda avrupadaki ve ligdeki durumu ne olursa olsun Fatih Terim ile yollarını ayıracaklarını kararlaştırmış. Neden olarak Fatih Terimin yönetime karşı gelip, sneijderı istemediğini yerine başka bir pozisyonda oynayan herhangi bir futbolcu alınmasını istediği ve yönetimin bunu kabul etmeyip Fatih Terim ile aralarının bozulmasıymış. Aynı şekilde Fatih Terim Drogba transferi yerine bir çok alternatif sunmuş ama yönetimin baskısı üzerine kabul etmiştir şeklinde gs ye yakın isimler konuşmuş. Öyle görünüyorki, bir çok futbol adamını harcayan Türk futbolunun yöneticileri, bir yıldızı daha kaydırmaya hazırlanıyor. Fatih Terim Real maçından sonra Gs de yapabileceklerinin bu olduğunu gördü ve haklı olarak bu takımı giderken şampiyonluktan etti. Henüz herşey kesin değil ama teknik ekibinde aynı isyanın içinde olması gösteriyorki Fatih Terimi Gs yönetimine çok kızdırmış. Elinden gelse geçen yılki şampiyonluğuda alacak. Bur arada Fatih Terimin yerine getirilmek istenen Teknik patron mourinho, sözleşme bedeli olarak 15 milyon dolar kaynak ayrılmış. Düşünceleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
Moriunho gelecek demedim gs yönetimi, bir ünlünün ödeyeceği bedeel olan 15 milyon dolarla kendisine teklif götürecek, bencede gelmez ama bu teklif yapılacak, parasınıda sanat dünyaından ünlü bir isim ödeyecekmiş.

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Mourinho hayatta gelmez , bu riski göze almaz ...

0|1
    2|0
    • Sanat dünyasından bir isim , o parayı ödeyecek , kimmiş o yahuu ?

• ismini vermediler ama söz vermiş çok tanındık bir isimmiş.

Kızlar Ne Diyor 7

• evet başınada bu siteden birini getiricekler galatasarayın:P:P baksana yemiyor içmiyor devamlı galatasarayı tartısıyoruz:)

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Galatasaray'a herkesten çok emek vermiş bir adam bu kadar kolay değill...

1|3
    0|0
  • merak ediyorum galatasaray olmasaydı napıcaksınız neyi konusucaktınız? ne bu kıskanclık bız aykutu agzımıza alıyormuyuz

0|0
    0|0
  • Kovulmaz ki istifa eder kendisi ayrılmak istediğini söyler vs. büyük emekler vermiş bir teknik adamı kovmak yakışmaz Galatasaray'a. Mourinho zaten gelmez ama Fatih Terim ayrılırsa da teklif götürmekten bişey kaybetmeyiz :)

0|0
    0|0
  • Kovulmaz ki o

0|0
    0|0
  • abartmasınlar.

0|0
    0|0
  • ne alaka canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ünal Aysal ben Başkan kaldığım sürece Fatih Terimde takımın başında olacak dedi ayrıca Fatih Terim Şampiyonluğu verdiği falan yok maç içindeki yaptığı değişikler Galatasaraya maç kazandırıyor biz Terimle daha çok kupalar kazanacağız herkes gider Fatih Terim kalır.

1|0
    0|0
  • Mourinho parmağını şıklatsa Chelsea'den yıllık 15 milyon Pound alacak durumda. 15 milyon doları ne yapsın :)

Herhangi bir takıma Mourinho'nun maliyeti sadece kendisi için 3 yıl için 70 milyon dolar olur ki isteyeceği oyuncuların bonservisleri de o civarda :)

Aysal'ın Terim'den hoşlaşmadığı açık ama Süren de pek hoşlaşmıyordu son dönemde. Zaten Terim'le anlaşabilmek pek kolay değil. Ben yine de şampiyon olursa gönderilmesi zor olur diye düşünüyorum, kendisi bir takıma gider, anlaştık vs süsü verirler o ayrı.

0|0
    0|0
  • kovulmaz ama istifa edebilir

0|0
    0|0
  • mersin maçından sonra gördümkü Fatih terim Türk futboluna hiç birşey vermemiş bir teknik adam bu kadar basit olamaz . Düşünün her teknik adam terim gibi her pozisyonda hakeme saldırsa ne olur maçlar nasıl biter . Terim Hagi nin ekmeğini yiyor Milan dan geri döndüğünde gs nasıl batırdığını hepimiz biliyoruz

0|0
    0|0
  • Amk damı yazıyordu bunlar?

0|0
    0|0
  • Fatih Terim kovulmaz kendisi gider :D ayrıca onun bir yere gittiği yok onun hedefi CL Kupası ve bunun için zemin hazırlamaya çalışıyor. Ünal Aysalda göndermez çünkü sürekli td değiştirilerek cl kazanılmaz .

1|0
    0|0
  • cumartesi dün yaptıklarıyla her halde kovulmak istiyor çünkü ünal aysal fatih terime eleman dediği için :) bide mourinho gelecek diyorlar ben buna sadece gülüyorum :)

0|1
    0|0
  • morinhomu galatasarayamı? hocam sabah sabah ne içtin?

0|0
    0|0
  • İmparator'u kovacak adamın alnını karışlarlar.

1|1
    0|1
  • yanlış yaparlar

en az 5 yıl daha kalması lazım

ben anlamıyorum sürekli teknik direktör değiştirip, cl kupasımı alınıyormuş?

0|0
    0|0
  • Kovulma kelimesi ve Fatih Terim, çok komik olmuş be hocam...

1|0
    0|1
  • inşallah :)

0|0
    1|0
  • Kovulsa nolacak ?

3-5 sene sonra tekrar gelecek, "bi' daha Galatasaray'a gelmem" demesine rağmen..

0|0
    0|0
  • Fanatik adlı siteden falan mı okudun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...