Çok mu acele ediyorum ?

merhaba ben bir kaç ay önce biriyle tanıştım aynı fakültedeyiz sonra çok aradım bulamadım. gecenlerde karşılaştk nihayet. yanına gidip hatrını sordum falan . neyse sonra gecengün kütüphande yine gördüm onu selamlaştık. bu derse ara verdiğinde kitabından adını soyadını aldım. baktım facede yok. twitterda buldum. şimdi ben bu şahsı twitterdan takibe başlasam çok mu erken . yani çocuk duygularımı anlar havalara girermi, onu araştırdğım çokmu belli erkek olarak lütfen görüşünüzü söyleyin cevap bekliyorum ne yapsam bilemedim çok sabırsızlanıyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onu araştırdığın belli olur. İyi de olabilir kötü de bu aranızdaki muhabbete bağlı. Senin yapman gerken sık sık karşısına çıkmaya çalışmak olmalı şimdi önce kendini alıştırmalı varlığını isimlendirmelisin. Bir süre sonra takibe başlayabilirsin.

1|0
    0|0
    • karşısına çıkayım çıkmasınada çıkamıyorumki bulamıyorum kader bizi nerde buluşturursa artık sınavlardan sonra türkiyeye önmzdeki hafta o zaman takibe başlayımmı

Erkekler Ne Diyor 7

• yok ekleme..kaçırırsın..şahsen bana bir kız böyle yanaşmaya çalışsa "ne ayak la bu" derim :D

sen gene ufak selamlaşmalarla muhabbete devam et..

0|0
    0|0
    • hmm şöyle bir şey düşündm ben sence nasıl : ben twitter hesabmın adını değişcem ben değilmiş gibi bunu takip edcm buda beni takibe başlarsa kendi, adımla twitter açıp o sahte hesaptran kendimi retwtleyim oda beni görsün. bu çokmu saçma olur acaba

• evet dahada saçma olur..sen dediğim gibi ağırdan al..zaten o seni bulur sen merak etme..ama böyle ufak tefek şeylerle değerini düşürürsün..sen o en son karşılaştığın yere git oralardadır zaten o..

• ben olsam, benden hoşlanan ve çogu zaman aynı ortamda olan bir bayanın beni sanal alemde değilde gerçekte takip etmesini isterdim yani ilk olarak yüzyüze görüşmek iiyidir hem güven verir hemde daha kalıcıdır,bir kızın sanalda erkeği takip etmesi pek hoş değil ,git konuş,sakin ol,kendine güven ve oluruna bırak

0|0
    0|0
  • çocuk duygularımı anlar havalara girermi, cümlesi kadar saçma bir cümle kurulamaz.

sana karsı oda bişeyler hissediyosan karsılık verir yoksa istemediğini belli eder havalara girmek ne ya

0|0
    0|0
    • takip ediyimmi twiitterdan yani

• sanal ortamları falan boşver git düzgünce konus arkdas gibi davran yakınlasşırsınız zamanla internet duyguları tam olarak yansıtmayabilir

• Bence gec bile kaldın söylediğin gibi havalara girecek birisi olsa senin me güzellikte oldugunu bilmiyoruz cocuk senden önce düşerdi senin peşine fakat duvara toslayabilirsin dikkat et

0|0
    0|0
    • kendimi övmeyi sevmem ama çok güzelimdir ama çocukta yakışıklı yani birazda ağır takılan bir tip ne yapsam bilemedim ben

• Cocuk sana karsı boşsa boşuna cabalamış olursun ki basit kız durumuna düşersin ama varsa o ayrı içinden geleni yap keyif al

• Havaya girer tabiki ama sevinirde bence .. bana sorarsan biraz daha bekle ondan bir hamle gelmesini ...

0|0
    0|0
  • böyle bir şey bana olsa hoşuma gider niye havalanayım çıktığım yoksa kızda hoşuma gidiyorsa bana gelmesine izin veririm :)

0|0
    0|0
  • Evet bencede.Bayan olarak kendini ağırdan sat bence...

0|0
    0|0
    • ne kadar daha bekliyim peki ne zaman nerde karşılaşrz hiç belli değil işimi şansa bırakmk istemiyorum

• Kendini hissettir ama ona bayıldığını hissettirme.Onsuz olamayacağını anlasın ama o olmadanda yaşayabileceğinini bilsin.Bazen onun görebileceği şekilde başka erkeklerlede konuşş..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...