Bu gün Gs Fener günü?

Galatasary bu yıl:10 galibiyet 10 beraberlik 7 yenilgi almış. Lig sonuncusundan 4 gol yemiş ve 6. sırada. En son 6 hafta önce Ts yi 4 kırmızı 1 penaltı ile yenmiş eğer bu maçı saymaz isek. Enson 10 hafta önce Sivası yenmiş Sivas 16. sırada. Sizce Gs de artık bir Anadolu takımı değil mi. Zaten 3 büyükler diye geçiyor eğer 3 büyük denen ilk 3 te değilse sizcede Anadolu takımı değil mi artık ve Gsnin yenme ihtimali var mı.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gsli değilim. Bence fazla eziyorsun. Bir sezonluk gidişatla bir takımın büyük veya küçük olduğu belli olmaz. 110 yıllık bir takımdan bahsediyoruz. Bence fazla taraflısın... Fenerbahçe'n bir sezon düştüğü zaman artık anadolu takımı oldu der miydin? Kimse demezdi. Bu durumda başka takıma da dememelisin

0|0
    0|0
    • 10 yıldır 3. lüğümüz bile yok istikrar var.

• Ben fenerbahçenin nesi var demiyorum dostum, 110 yıllık bir takımı 1 yıldan yargılamak yanlış değil mi diyorum. Sorudan kaçmana gerek yok

• Yooo kaçmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Fener iy atar bir tane oyle biter

0|0
    0|0
  • ölü denen gs çok bilmiş vitorun fenerinden şırıngayla kan çeker, fener bjknin şampiyonluğun tebrik eder sonra euro 2016 maçlarını bekleriz

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayı sevmem maç sonu konuşalım bunları

0|0
    0|0
  • 4. Yıldız kimde? 3 Büyük denmesinin neden ne? Aldığı şampiyonluklar değil mi

0|0
    0|0
    • Tsnin de şampiyonluğu var Bursanın da var ama yine 3 büyükk deniyor bence artık 2 büyük.

• tamam sen haklısın hesabın kapanıyor hala burada boş işlerle uğraşıyorsun işin gücün yok mu senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...