Yakında Türk'ün toprağında Türk'üm demek yasak olacak. Anayasadan Türk ibaresi kaldırılıyor. Düşünceleriniz?

Selçukluda Osmanlıda Anayasa da yoktu. Domateste yememişlerdi.

Türk milliyetçiliği ayaklarımın altındadır diyorsun. Kuran'da aileyi sevmek hayin olmamak var. ilk ailemiz anababamız 2. ailemiz milletimizdir. milletini sevmek milliyetçiliktir faşistlik değildir. Milletini sevmek ayaklarının altında öyle mi ?

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Tayibe oy verenler eminim çok mutlulardır, bir beyaz eşyaya oyunu satanlar bravo size o kadarlıksınız. O ibare çıksın bir kağıt parçası alt tarafı ama kalbimize yerleşmiş bir kere biz Türk'üz ve şu söz harbiden doğru Türk'ün türk'den başka dostu yok ben o tayibinde türk olduğuna inanmıyorum karısının kafasında başörtü gören ona oy veriyor böyle cahil bir toplumuz işte adam 2 Allah adı geçen cümle kuruyor millet bağrışıyor böyle embesil bir toplumada böyle bir başbakan gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ

bu ibareyle bile yaşamak istemeyip kaldıranlar sKtirsin gitsin başka yerde yaşasınlar Kürdününde pkksınında TAyyipinde

0|3
    0|0
  • Ülken için ne yaptın ? diye sorsalar..

Facebook'da ismininin başına T.C koydum diyecek

insanlar da var artık

Vatan size minnetardır

0|0
    0|0
  • bu ulkede 70 milyon yavsak oldugu surece milli gururumuz daha cok alinir ayaklar altina

1|0
    0|1
    • Ya bu kadar da kör gözlü olmayın. Neymiş Osmanlı olsaydı İngilizlerin, Fransızların esiri olacakmışız. :D Peki Türkiye de şu an ABD'nin İsrail'in ve Avrupa'nın esiri değil mi diye sorarlar adama ? İki dakika kendinize gelin. Ülkede ne şeref kaldı ne de namus. Herkesin kuklası olduk işte. Bunu göremiyor musunuz ? Osmanlı devletinin dağılma zamanlarını değil, genel zamanlarını düşünün biraz.

• he dedigin gibi o zaman kökten yıkilsin tc israilin amerikanin esiri olmayiz bu nasil fikir sence osmanlinin her donemini dusunuyorum ben polyannacilik oynayamam ha eger oyleyse sende Turkiye cumhuriyetinin nasil kuruldugunu dusun canakkaleyi sarikamisi dusun 30 bin sehiti düsün onlarin hepsi senin istemedigin tc icin sehit oldular tamam kardes

Erkekler Ne Diyor 8

• Bakıyorum da memleket çoktan bölünmüş de aslında sadece teyit edilmemiş. Önemli olan zihin olarak bölünmemektir ama bizler zaten Osmanlı'dan sonra çoktan zihin olarak bölündük. Sen sağcısın ben solcuyum, sen Türksün ben Kürdüm, sen Komünistsin ben emperyalistim, sen şucusun ben bucuyum...

Bir kimse de kalkıp da demiyor : Bu siyaset, bu çok partili hayat olmuyor, bu laiklik ve partiler batırdı bizi. Neden hiç Osmanlı Devleti zamanında böyle sorunlar yoktu : Çünkü İslam-Kur'anı öndeydi diyen bir tane de adam yok yahu! Bir adam Müslüman ise gerisi önemli değildir. Geri kalan her şey bölücülüktür. Ben Müminleri kardeş olarak yarattım buyuruyor Allahü teala. Ne halt etmeye Türk-Kürt, şucu-bucu ayrımı yapıyorsunuz!

Allahü teala bakın ne buyuruyor

Enfal Suresi 46. Ayet : Allah'a ve Resulü'ne itaat edin ve çekişip BİRBİRİNİZE DÜŞMEYİN, çözülüp yılgınlaşırsınız, gücünüz gider. Sabredin. Şüphesiz Allah, sabredenlerle beraberdir.

2|2
    0|1
    • sadede gel kardes tc yikilsin osmanli geri mi gelsin diyorsun ne diyorsun

• bi yürü git isine osmanliyi istiyormus türkiye cumhuriyeti kurulmasaydi osmanliyi isteyecek g*tbile olmazdi kimsede ya fransanin ya ingilizlerin icinde azinlik olacakti herkes bakalim o zamn da osmanli diye haykiracakmiydin diyelim tc yok ve hala osmanli devleti sence bir kanuni zamanindaki refahlik olacakmiydi demem o ki yat kalk sükret

• La macarlardsan tut sırplara arnavutlara suriyelilere ıraklılara arabistanlı mısırlılara Osmanlıda dağılmadı mı? nasıl osmanlıda olmuyordu dersin? Ne güzel işte gül gibi bir ülkemiz var. Bir kültürümüz ananelerimiz var, Bu ülkeyi kuran kurucu güce türk denir. Türklük var olduğu günden beri genetik bir ulus olmamıştır.

• Tayibe oy verenler eminim çok mutlulardır, bir beyaz eşyaya oyunu satanlar bravo size o kadarlıksınız. O ibare çıksın bir kağıt parçası alt tarafı ama kalbimize yerleşmiş bir kere biz Türk'üz ve şu söz harbiden doğru Türk'ün türk'den başka dostu yok ben o tayibinde türk olduğuna inanmıyorum karısının kafasında başörtü gören ona oy veriyor böyle cahil bir toplumuz işte adam 2 Allah adı geçen cümle kuruyor millet bağrışıyor böyle embesil bir toplumada böyle bir başbakan gelir.

0|1
    0|0
    • Tayyip yari yahudi yari gürcü. Dedesini ATATÜRK zamaninda astirmis. Bunlari ugur dündar ortaya cikardi :-)

• İlkkez senden duydum merak ettim araştırıp okuyacağım. Düşüncelerim yanlış değilmiş o zaman.

• Bu bedenden bu can çıkana kadar

değil ana yasa dünya yıkılsa

ben

NE MUTLU TÜRK,üm DEMEKTEN VAZGEÇMEYECEĞİM

0|2
    0|0
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

0|2
    0|0
  • Anayasadan Türk kelimesinin kaldırılması diye bir şey yok... Her yaygaraya inanmayin... Ayrıca eğer ben Türksem bunu bilmem bununla gurur duymam için Anayasanın beni Türk diye tanımlamasına ihtiyacım yoktur... buna ihtiyaç duyan varsa ülke adı zaten Türkiye dolayısıyla Türk olduklarını unutmaktan korkmalarina da gerek yok

0|0
    0|0
    • Artık saklama aşamasını geçip niye olmasın ki ne olur ki aşamasına geçiniz. Türk milliyetçiliği diğer milliyetçiliklere benzemez. Çok tehlikelidir. Fırtına öncesi sessizlik tarih boyunca yaşanmıştır. Zaman göreceli bir kavramdır. Sonunda ne olduğunu dedeleriniz bilir. Türk'üz demesek ne olur? Babasını red eden PİÇTİR:

• Zaten demiyordum. :^_^

0|0
    0|2
  • Bu yüzden iç savaş çıkıcak diye çok korkuyorum

0|0
    0|0
  • sonuna kadar NE MUTLU TÜRKÜM diyene

cCc

0|1
    0|0
Yükleniyor...