Ronaldo mu Messi mi tartışmaları...

Messi'nin artık şıktığını düşünüyorum.Başka bir takıma gitme zamanı gelmedi mi?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo sımarık itici geliyodu bana ama şu israil olayından sonra sempatim arttı.Messi dediğin gibi artık baska takıma gitmeli sıktı artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ronaldo Messi karşılaştırmalarında her zaman Messi derim...

Messi söz konusu olunca imkansız zor die bişi olmuyo...

Çok etkili her yerde etkili vuruş yapabilen bir oyuncu.. Başka bir takıma gitme zamanı hakkında bişi diyemem ama Barcelona yı Barcelona yapan en önemli faktör bence...

1|0
    0|1
  • messi gitmez gözbebegi takımın

0|0
    0|0
  • ikide bir çıkıyor karşıma bu soru yav cevap vermiyciim git gelme

0|0
    0|0
  • gitmez bence.

0|0
    0|0
  • messi tabiki

0|0
    0|0
  • Messi diyorum. Başka hangi takıma gidebilir ki.

0|0
    0|0
  • iniesta bile ronaldodan iiyi

0|0
    0|0
    • İniesta bile dediğin adam Dünya'nın en iyi 3-4 oyuncusundan biri, Messi'nin bile İniesta'dan tek fazlası daha fazla skor üretmesi... onun harici çalım atma, İsabetli pas oranı, orta sahada mücadele etme, pres yapma, top konrolü, takımı hücuma kaldırma bu konularda İniesta, Messi'dende Ronaldo'danda üstündür.

Erkekler Ne Diyor 13

• Messi barcelonadan ne kadar alıyo haberiniz yok niye gitsin ki, hem messi başka bir takımda öyle oynayabilecek mi sanıyorsunuz öyle bir takımda pas yüzdesi %80 adamın ayağına her dakika top geliyor ve haliylen yetenekli olduğundan gole çevirebiliyor. Bir takım sanırım paris sg 2 katını teklif etti fiyatının yinede gitmedi biz çok ünlü gördük başka takımlara gidipte kaybolan messide bir del piero gibi olacak yıldızlaştığı takımda bitirecek futbol kariyerini ya da son senelerini kendi ülkesinde oynar.

0|0
    0|1
  • Messi her takımda aynı performansı verecek bir oyuncu değil diye düşünüyorum. Mili takımda bile Barca'daki kadar etkili değil. Çünkü arkasında İniesta ve Xavi gibi oyuncular olmayınca yeterince beslenemiyor. Bireysel olarak Ronaldo daha yetenekli bir futbolcu diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • forever cr7.Messi hiçbir yere gitmez

0|0
    0|0
  • Messi olsam gitmem.

Anadilimin konuşulduğu ülkedeyim. Dünyanın en iyi futbol takımındayım. Senede sadece klüpten 15 milyon Euro falan kazanıyorum. E şehir de güzel.

Manyak mıyım ben :)

0|0
    0|0
  • Messi'siz Barcelona'nın iş yaptığın gördük 5-0 yenerek lakin bakalım Barcelona'sız Messi, yine dünyanın en iyisi olabilecek mi ?

Ronaldo dünyanın en iyisi seçildiğinde ManU'daydı..

Cevap olarak = Ronaldo diyorum..

1|1
    0|0
  • link adam gıbı adam ronaldo!

0|0
    0|0
  • ronaldoooooooo

0|0
    0|0
  • Bence Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • Gitmek zorunda değilki.

0|0
    0|0
  • messi tabi

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı ligde ve Messi daha fazla gol atıyor?

0|0
    0|0
  • messi başka yere gidemez en büyük takımda çünkü

0|0
    0|0
  • Ronaldo Messi Buray Yilmaz tartismasi bile devam ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...