Bir Mantık Sorusu Cevabını Bilen Çok Az Kişi Varmış

Merhaba Arkadaşlar Örnek Veriyorum Bir Dağın Tepesindesiniz Ve Karşınıza Kefenlenmiş Bir Ölü Toprağın Üstün de Yatıyor Bu Ölünün

" KADIN MI YOKSA ERKEK Mİ " Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Dokunmak Ve Bakmak Ölünün Abdestini Bozar O Yüzden Bakamıyorsunuz...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bi kere soru tamamen mantıga aykırı bence dagın tepesindeyiz karsımızda kefenlenmiş bir ölü var ve bu onun sahipli oldugunu gösterir cevrede kimse yoksa merak edicek ne var onu anlamadım hai sahipsiz diyelim merak ettik baktık o kefenlenmiş bir ceset olarak gecer gerekli kişilere hbr verilir tekrar yıkanır abdest alınır ve ugurlanır soru bence son derece mantıksız .

0|0
    0|0
    • hocam soru işte merak et ne olacak...

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi bir dk dağın tepesindeyken karşımda nasıl kefenlenmiş insan yatıyor? Tepedeyken karşı.. biraz mantıksız geldi bana, ince detay var gibi.

0|0
    0|0
    • ya dağın tepesin de ilerliyorsunuz ve yerde yatan bir kefenlenmiş ölü görüyorsunuz...böyle açıklayım

• kalkık olarakmı ölmüş

0|0
    0|0
    • açıp bakmadım ya kalkıp olup olmadıgına

• biraz ayip cdvap olucak ama,erkek bilinir yani..biyerinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• cevap ne bilmiyorum ..

ama bu ölüye dokunmak abdestini bozar zırvası da nerden çıktı?

0|0
    0|0
    • bakacak olan erkekse ve ceset kadınsa abdestini bozar yok ölen kişi erkek se bakacak olan kişi kadınsa da yine bozar

• sevgili kardeşim..yıkarlar son birkez görmekister annesi nişnlısı halası arkaaşları..binlerce örnek var böyle..

bu durum da ölenin ne günahı var cenabet giiyo..?

bu ne mantıksızlık..kaynağını yazarmısın?

• Ölen kadını mahremleri dışında namahrem yerlerini görmesi haramdır. Sadece yüzünü görebilirler. Mahrem olan akrabaları görebilir. Babası görür kardeşi görür kocası göremez :) kocası yüzünü görebilir. Kadın ölürse nikah düşer çünkü. Abdesti bozulur diye bişey bilmiyorum. Abdesti bozan şeyler arasında da böyle bişey görmedim :)

• Erkeğin önündeki çadırdan mı?

0|0
    0|0
    • ölü iken çadır mı kurulur dostum :)

Yükleniyor...