Body'yi doğru mu yapıyorum?

Arkadaşlar ben yeni başladım body'ye 2,5 kg'lık dumbelllar verdiler bir de kol göğüs kanat çeşitli hareketler yaptırdılar bazı sitelerde görüyorum ilk 3 ay kol 3 - 4 cm civarı artabiliyormuş ama kaç kg dumbella çalışmam lazım mesela yanımdaki adam halter kaldırıyo oturur pozisyonda ben bu hareketlerle gelişemem herhalde.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• compound movements yapman lazim ben direk kol antremani yapmiyom emme iki bucuk senede 25cm kolldan 46.5kolla geldim.

0|1
    0|0
    • hala kol çalışıyor musun çalışmayı bırakınca eski hacimsiz haline mi döner?

• benim de kol 36,5 cm 1 - 2 cm hacim kazandırmak istiyorum ama bırakınca eski haline dönüyormuş galiba zaten 4 - 5 sene devam etmeyi düşünüyodum.

• alakasi yok onun yerine 20set 5 rep barbell rows yap ve yavas yavas kilo ekle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gelişirsinde kemik ağrılarına sevep verir ve vücudunuda bozabilir havim aldıkça doğru orantıda artırabilirsin

0|1
    0|0
  • Şimdi bu işin mottosu şudur " ağır olmadan kas olmaz" sana tavsiyem her bölgede sürekli çalıştığın ağırlığı periyodik olarak artırmaya çalış.4 ay sonra göreceksin hayal etmediğin ağırlıklar sana oyun gibi gelecek.

0|1
    0|0
  • Dogru kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...