Basketbol severler, Fenerbahçe' nin Euroleague'de Final Four oynama ve Galatasaray' ın Eurocup'ı kazanma şanslarını nasıl görüyorsunuz?

Bu sene iki takımımız da Avrupa'da büyük işler yapıyor. Lütfen şu futboldaki çirkin ayrımı yapmadan, basketbol çerçevesi içinde değerlendirirseniz sevinirim.

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Real Madrid geçen senenin Avrupa şampiyonu. En iyi şutörler en iyi dış oyuncularda onlarda. Ama ilk maçta gördük ki hiç bir şey imkansız değil. Yarın yenersek eğer şansımız var diyebilirim tam anlamıyla.

0|1
    0|0
    • Eski formlarından uzaktalar ama. Be nher ihtimalde feneri favori görüyorum. Daha bir takım görüntüsü veriyoruz. Fakat senin de dediğin gibi sahamızda maç vermemmemiz lazım. Yarın ki maç turun anahtarı.

• Kesinlikle haklısın. Burada maç verdiğimiz an final four hayal. Obra çok hırslı. Vesely' i keşke dinlendirseydi ksk maçında.

• Kiza bak sanarsin obradovic in akrabasi :D

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe final foura kalır zater dün itibariyle seri 1-0 ve içerde yenilmezlik serisini 20 maça çıkardı yarın oynanacak maçıda kazanacaktır diye düşünüyorum. dünkü maçı sadece 3. periyootta kötüydü, maçın bütününde çok iyyidi. final four a kalmanın dışında kupayı alma ihtimali de çok yüksek...
    galatasaray ise eurocup ta kupayı kazanır diye düşünüyorum. çünkü fransa bastetbolu ülkemizin basketbolunun yanından bile geçemez çok aşağıdalar bu bir gerçek ama maçı belirleyen şey ikili averaj olacak son maçın abdi ipekçide olması çok büyük avantaj :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Gs nin isi daha kolay , muhtemelen kazanır
    Fb final foura kalır ama kupayı alamaz.

0|1
    0|0
  • Real madridi dün eze eze yende Fenerbahçe. Bir Türk olarak gurur duydum..
    Galatasaray ise her branşta olduğu gibi takımım..
    Sonunda kupa varsa, problem yok..
    Alırız o kupayı..

0|1
    0|0
    • Müthiş maçtı gerçekten. Son yıllarda basketbolun çirkin yüzü madridi bu halde gören olmamıştır heralde :))

• Voleybolda da avrupanin 3 kupasinda final oynadik hic birini alamadik vakifbank, galatasaray ve idmanocagi hep finalde kaybettiler inşallah basketbolda o şansizlik olmaz

0|1
    0|0
  • Çok zor.

0|1
    0|0
  • İnşallah 2 takımımızda kupayı kaldırır diye ümid ediyorum. 💛❤️

0|1
    0|0
  • Fenerbahceliyim 2 takımda kupayı alabilir ama fenerin işi biraz daha zor

0|1
    0|0
    • Vesely' nin sakatlanamsı büyük handikap. Umarım İstanbul'da maç vermez ve final four' a kalır.

• Sloukas da tuz biber oldu dünkü performansı ile :))

• ahahaa :D

• yarıda kalır :D

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Takımları bilemem ama sen işe yaramaz birisisin😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...