Kızlar Diyet yaparken hangi diyetleri esas alıyorsunuz,faydasını gördünüzmü?

Diyet yaparken hangi diyetleri esas alıyorsunuz,faydasını gördünüzmü? Aldığınız diyet kitapları neler?

Şu an için diyete ihtiyacım yok,günde en az 7km yol yürürüm,ama ileride laım olabilir, hem ihtiyacı olan arkadaşlar faydalansın:)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Yerinde soru, yarın döncem ben sana.

1|0
    0|0
    • Zaten sen aklıma getirdin canım:)

• Fiyuuv Karatay'a idam <3.

Erkekler Ne Diyor 2

• Doktora gidin derim kitaplardan öğrenilmez böyle şeyler size zararı olur her insan aynı kalıba sokulamaz.

2|0
    0|0
    • Bir arkadaşımızda bu doktorların bileceği iş değil diyor,illa diyetisyen olmalı diyor?

• Hastahanelerde diyetisyen oluyor ondan doktora gidin dedim yanlış yazmışım hatta bende gidip troit bezlerimin çalışmasına, hormon testlerine baktıracağım, diyetisyene gideceğim kilo sorunum başladı.

• diyet değil doğru beslenme önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç diyet yapmadım ama dikkat ederim yine de ne olur ne olmaz:)

1|0
    0|0
    • Aynen bende genelde dikkat ediyorum yediklerime, diyet yapmasamda ilerde acısını çekmek istemem. Uyku bile kilo yapabiliyor:)

• Aslında bunu Gülxx e sormak lazım tüm gece PC başında hiç uyumuyor sanırım:)

• Gelir birazdan yok bugün ortalıkta :)

• sağlıklı beslenip düzenli spor yaparsan yani yaşam tarzın haline geldiği zman diyete felan gerek kalmaz

1|0
    0|0
  • diyet yapmıyorum. ekmek yiyorum. kek, pasta, börek, yağlı yiyeckler vs. tüketmiyorum ..bol su içiyorum. kahve içiyorum..yoğurt yiyorum. hep atıştırıyorum..ama minik porsiyonlar ..

1|0
    0|0
    • Kiloyu bu site yüzünden alırım alırsam:)

Gece PC başında acıkıyorum artık:) Nede olsa parmaklar yoruluyor,oturmaktan kilo alıcam.

• :)) yoğurt sıkılaştırır. diet meyveli yoğurtlar al . bol bol tüket.

• Diyet yapmıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...