Galatasaray-fenerbahçe maçı ne olur tahminlerinizi alalım?

benim tahminime göre 1-0 veya 2-1 galatasaray alır.

• Galatasaray
    67% (6)29% (4)43% (10)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    11% (1)21% (3)17% (4)Oy Ver
  • berabere
    22% (2)50% (7)40% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
+++

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Dünden beri kaç fenerliyle atıştım, kışkırtıcı sözler falan yok biz yeneceğiz havaları falan. İnşallah yeneriz de havaları söner.

0|2
    0|0
    • Sezonun en rahat maçını oynicaz. Cerezini corbani çayını ayaklarını uzat zevkle izle maçı 😎😎😎

• Bakalım hayırlısı olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Vitor Pereira sınırları ve sabırları zorluyor. Aslında bütün suçu hocamıza yıkmak istemiyorum çünkü takımda boş kalede topu ıskalayan, ön direkte kafaya çıkıp topu arka direğe gönderen santrafor görünümlü bir Robin Van Persie var. Maç eksiği ile liderin 6 puan gerisinde olmak, bu maçın telafisinin ve geri dönüşünün olmadığını gösteriyor üstelik birde ligin bitimine 6 hafta gibi bir zaman dilimi kalmışsa galibiyet kaçınılmaz olur. Yanlız burada derbi faktörünü unutmamak lazım. Galatasaray' ın bu seneki tek tesellisi Fenerbahçe derbisi. Bu maçtan alınacak bir galibiyete en az bizim kadar Galatasaray' ın da ihtiyacı var. Her sonuca açık bir mücadele

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• berabere biter.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır başkan xd

0|1
    0|0
  • 2-2 biter :)

0|1
    0|0
  • FB 4-2 gs

0|1
    0|0
  • Maç ertelenir.

0|1
    0|0
  • Bilet isteyen varsa elimde ultraslan tribününden bilet var

0|1
    0|0
  • ayni anketi bir daha acmaya gerek yok.. gunun anketinde var zaten bu

0|0
    0|0
  • İnşallah Galatasarayım kazanır ya da en azından berabere kalır ve Beşiktaşım şampiyonluğa biraz daha yaklaşır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...