Kızın birini seviyorum ona büyü yaptırmayı veya dua etmeyi düşünüyorum bildiginiz etkili bir dua vs büyü var m

kızın birini seviyorum ona büyü yaptırmayı veya dua etmeyi düşünüyorum bildiginiz etkili bir dua vs büyü var mı ? Şöyle yaptıgınız ve faydasını gördügünüz bildiginiz bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim ne bilim mum falan yakarlar veya bir dua falan ederler böyle bilinen bir yöntem var mı acaba ? Canbar büyüsünü araştırdım işe yarıcak gibi görünmüyor çünkü şirk kendi kendine kelimeler söyleyip duruyorsun işe yarıcak bir şey arıyorum hadim vasıtasıyla yapılanlara baktım onlar yarayışlı gibi ama kolay bir şey arıyorum

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• etkili büyü tarifi bağlanama garantili. önce içinde ki aşk ateşini ayartması için yarım okka isot ve pul biber çay kaşıgı ile agızda iyice çignenerek yenir üzerine yarım okka su içilir bir gün beklenir sabah ilk abdeste cıkarken yere bir adet gazete serilir abdest ona bırakılır sonra bu guzelce gazete uzerine sag el ile güzelce yaydırılır bir hafta evin en güzel odasında kuruması için bekletilir kuruduğundann emin olmak için her gün tırnaklamalısın tam kıtır olması gerekiyor yeterli kuruluğa geldiyse şayet her gün bir avuc cebe konur baglanmak istenen kişinin evinin önünden geçerken bir avuç elde toz haline getirilinceye kadar ufalanarak kapısının önüne serpilir bu işlem evde ki kuru abdest bitene kadar tekrarlanır bittiğinde artık zevcen sana taparcasına bağlıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayırlısı diye dua et sadece böyle işlere girme

zorla olmaz kız seni sevmiyorsa büyüyle bilmem neyle kızın hayatını mahfetme

bu bencillik (en nazik şekilde söylersek)

senin istediğin gibi olsun, sen istedin diye olsun istiyorsun

dinen düşünürsen yapan da yaptıranda imanına zarar veriyorsun ve büyük günahlardandır

sen oluruna bırak her şeyi

0|0
    0|0
  • Büyü yapacagina, Allah`in isimlerini zikrederek hayirlisini iste... Baskasi yaninizda kendi istegiyle durmayacak ve hic mi gururunuz yok? Birinin iradesini ele gecirerek yaninizda tutmaya calisiyorsunuz? insanda az gurur olur... Azicik Allah`tan korkar.

0|0
    0|0
  • Allah sana akıl fikir versin ki bu söylediklerini yargılayabilsin! bir insanı büyüyle inle cinle yanında tutmak ne kadar saçma bir fikirdir öyle? seni sevmeyecek ama yanında olacak ve sen de bundan mutluluk mu duyacaksın? ayrıca büyü İslam dininde çok günahtır. Allah a şirk koşmaktır. sen tevekkül etmeyi öğrenmek için sorular sor bence.

1|0
    0|0
    • yaa kız zaten benle beraber ama bana yeterince sevgi duymadıgını düşünüyorum bunun için dua vs de olur işe yarar bir yönem var mı diye arıyorum

• bak ne güzel seninle de berabermiş. otur de ki "Allah ım kalbimdekini hayırlıysa bahtımada yaz." de . ayrıca kız senden ayrılmak isterse de bir çeşit vodoo peşinden mi koşacaksın ona kötülük yapmak için. dediğim gibi Allah a yönel.

• ama ben onun kalbinin bana sevgi göstermesini istiyorum : (

• buyu gunahtır...

0|0
    0|0
  • Sakın yapma

0|0
    0|0
  • Merhaba buldun mu birini bana da yazar miisn

0|0
    0|0
  • kolay büyü tarifi :

10 gr perçem, 10 gr pençe, 10 gr tırnak bunları mumda yak.. jahdhsaj

0|0
    0|0
  • valla nick ismin aynen kara büyü gibi,99 defa oku olur herhalde :D

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• büyü yaptırdın diyelim ki bu dinimizde çok büyük günahtır her neyse yaptırdın büyü tutu tamam senin için her şey güzel peki o kız için bunu hiç düşündün mü ? ya ters bişey olursa hadi bunuda geçtim o kız senle istediği için senle beraber olmıcak şu aklını biraz başınıza toplayın Allahtan isteyebilirsin ama büyü ve dua aynı cümlede hoş durmamış...

0|0
    0|0
    • ya kız sevgilim ve benlede birlikte zaten ama yeteri kadar beni sevmedigini düşünüyorum aramızı düzeltmek için bilinen bir yöntem varsa muhabbet için büyü veya dua uygulamak istiyorum

• o zaman nasıl bir dua etmek gerekiyor onu ögrenmem lazım hangi ayetler falan okunuyor ne yapılıyor islama uygun ama yapınca da işe yarıcan bir usul lazım bana hiç buna yönelik bir hadis yokmudur acaba

• link al kardeşim burda yazıyor bu siteden yararlanamazsan googleden bak 100lerce var duanın kabul olcagına inanarak dua et

• sakın deneme.. büyü günahının azı ya da çoğu yoktur.. büyü yapılırken cinler görevlendirilir cin senin kız arkdaşına aşık olursa kötü sonuçlar ortaya çıkabilir..

0|0
    0|0
  • papaz büyüsü yaptır hacı :)

0|0
    0|0
    • baktım ama işe yarar mı ki hacı şu ecinliler aracılıgıyla yapılınca hiç degilse birinden yardım almış oluyorsun öyle bir şey bulsam öteki türlü şirke giriyor bende imanı bütün bir adamım şeytan sittin sene benim için gidip kimseyi sevdirmez :d huddam kullanmak daha iyi ve tehlikesiz gibi görünüyor:)

• kapılma böyle saçmalıklara moruk sonra dinden çıkarsın kız için :D

0|0
    0|0
    • şirk olanından degilde şu huddamları kullanarak olandan olsa aslında en tehlikesizi öteki türlü şirke giricen ki şeytan yardım etsin ki bana sittin sene faydası olmaz ben imanı bütün bir insanım hiç bir şeytana yutturamam yani huddam kullanmak gerek ama nasıl

Yükleniyor...