Yeni spora başladım?

3 gündür gidiyorum koşu yapıyorum kalori yakmak için yarın program yazılacak Nasıl beslenmeliyim ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim suplementler için erken mi?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok acıktım bana yemek yaparak spor yapabilirsin en az 5 kilo hadi bakalım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hisediyorum 1 aya kalmaz bir nasilim sorusuyla karsimiza cikacaksin 😌

0|0
    0|0
    • İlk tecrübem ama vücudumu paylaşmayı oldum olası sevmem abi 😌

• Yapma zaten kardeim git 6-7 ay sonra at bol bol ilkten bizim salonda varlar lan 3. Gun cok değil atlet bir kasiliyo sanirsin dunya sanpiyonu 😂😂

• Gösteriş için düşünmedim hiç tamamen kendi Zaman'ımı sporla doldurmak olacak hiç öyle düşünmedim ama tabi 3 gün spor yapıp atletle kendini kasıp zorla vücut çıkarmayı yorumlayamam 😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle suplement denilen saçmalıkları unut. vücut ölçülerine boyuna ve yaşına göre yazılan programlar farklı olur. Tabi burada ne yapmak istediğin önemli. Küçülmek mi? büyümek mi gibi. Ayrıca spor salonunda bir kaç ay geçirince merak etme her şeyi öğreneceksin acele yok..

0|0
    0|0
  • En önemlisi metobozilma hızlandırmak kilo varsa metobolizma yavaştır. İnternetten araştırabilirsin metobolizmanı nasıl hızlandıracağını

0|0
    0|0
  • Çok çok erken

0|0
    0|0
  • Yemek yeme sorunun yoksa supplementlere hic baslama kullanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Orda yardımcı olmuyorlar mı?

0|0
    0|0
    • Oluyorlar da şu suplementleri kullanma Zaman'ını merak ediyorum

• Kesinlikle yağlı yemeyeceksin seker kullanma. Lapa pirinç ve makarna cye bol bol

0|0
    0|0
  • Şeker tuz kes ekmek yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...