Protein tozu kullananlar bakar mısınııııız?

şekersiz protein tozu arıyorum bildiğiniz önerebileceğiniz bir marka var mı? ve siz ne kullanıyorsunuz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• İzole protein deniyor şekersiz ve karbonhidratsız. Fiyatları pahalı sadece emin ol o şu amacla kullanılır: vücudun zaten yagsızsa en son parcalarken yardımcı olur onun dısında izole tüketmek gereksiz ben hepsini kullandım. Şu an optimum whey gold kullanıyorum ama ultimate e gecicem bitince. Yardımcı olurum merak ettigin olursa yazablirsin bilgim cok bu konuda

1|0
    0|0
    • konu protein tozu olunca ağzı olan konuşuyor bir de izole desem ohooo bir sürü saçma yorum gelecek :D
      yapay şeker kullanmak rahatsız ediyor beni aslında onun için istiyorum. neden değiştireceksin peki?

• @Soran çıkıcam simdi bir sorun olursa özelden sorabilirsin hertürlü sporla ilgili cevplarım :)

• Anladım uzun iş bunlar emin ol burdan bu gece halledilmez 😂

Erkekler Ne Diyor 11

• Bulursam alacağım ürün bulursan al tatlandırıcı içermiyor tr.bodybuilding.com/.../perfectisopure.html

1|0
    0|0
  • weider premium whey dünyanın en iyisidir.. bulunmazsa zero gerçi whey her yerde var ama orjinalligine dikkat edilmedi whey tavsiyemdir

1|0
    0|0
  • Arnold iron whey öneririm güzel üründür.

1|0
    0|0
  • bsn syntha 6 edge

1|0
    0|0
  • Whey gold

0|0
    0|0
  • Optimum lean whey var içeriği sağlam yeşil çay özü falan var hem yağ yakımı için de etkilidir şeker oranıda epey düşük

0|0
    0|0
  • Niye kullanma gereği duyuyon?

0|0
    0|0
  • Her hangi bir protein kilo aldırıyor mu madem sordun bende biraz üşengeçlik yapayım buradan soryim gitsin 😂😂

0|0
    0|0
    • @NarkozimEA eger karbonhidrad yogunluklu alırsan bunlara GAİNER denir. Bunlar kilo almayı saglar. Ama normal bir protein tozu kullanıp duzenli sporunu yaparsan kilo almazsın ( yag olarak yani)

• @hmmizmirrr ben seni rahatsız ederim daha sonra bu konuda yardıma ihtiyacım olacakk kardeşim 🙏👍👍

• @NarkozimEA tabiki bay bayan herkes sorularını yöneltebilir bildigimi paylasırım :)

• Zaten piyasadakilerin çoğu şekersiz. Tatlandırıcı var yerine onunda aspartam içermeyenlerini alabilirsin

0|0
    0|0
    • çoğu şekersiz mi? neye baksam %3-5 arası şeker yazıyor

• @Phlanx şeker dediysek kesme şeker toz şeker degil heralde dostum iclerinde % bazında şeker bulunuyor ama tatlandırıcı farklı bişey

• @hmmizmirrr Haklısın da aspartamın olduğu yerde şekerin bir zararı yok. %3-5 de bir şey değil. Hiç şeker istemeyen Hipro ürün alsın 😄

• Whey , Casein , amino , masa

0|0
    0|0
  • Hergün pirzola yiyorum.
    en doğal protein.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...