Spor yapan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Spor yapan kızlar candır taştır.. Tabi sokakta spor yapan kız görmediğinizden yorum yapamayabilirsiniz. Spor kıza yakışmaz vs diye düşünen sal*aklar cahiller.. Spor kadına güç katar seksilik,özgüven katar siz hala g*t büyütün.Spor yapan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda nedense 80 kilodan aşağı kız görmedim

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki iyidirler, misal ben😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendine bakan fit bir kızdan daha iyisi ne olabilir ki? (Belki boyu uzun bir kız daha iyi olabilir :D )

1|0
    0|0
    • fit+uzun boylu :D

• ikisi birden olunca kız etrafa çok pas vermez bu da gayet çeker beni kimisi farklı düşünebilir

• Bayılıyorum. Koca gtlüler balık etliyim diye avunuyo anca rakının yanında giderler

1|0
    0|0
    • sdaff aynen Türkiyedeki yağlı sarkık ablalar balık etliyim diye dolaşıyo

• İşin ilginci sorsan hepsi kaslı erkek ister. O kadar ağırlığı sizin için çekiyoruz :)

• bir de o var tabi :D sen nesin ki ne bekliyosun..

• Her spor yapn foto daki gibi olmuyo

0|0
    0|0
  • Spor iyidir tabi ama bunu sadece vücudum gelişsin diye yapan kişiler benim gözümde sporcu değiller

0|0
    0|0
  • kendi fotolarını da atsaydın ya

0|0
    0|0
    • yani?

• İster inan ister inanma resimdekilerden pek de farkım yok hatta özellikle benzeyenleri seçtim kendi resmimi atamadığım için ve belirtme gereği de duymadım. Yanlış yaptığımı da düşünmüyorum 5 senedir uğraşıyorum bu işle, sonuçlardan da memnunum.

• 5 sene iyi zaman tecrübe edinmişsindir, anielle sagra, bu kadını takip et derim

• Spor kızlara yakışmaz demedik kas yakışmaz dedik. Vücut hatlarını belirgin olması kafi

1|0
    0|0
  • Kadınlar kaslı olmamalı ama böyle atletik bir vücut beynimi durdurmaya yeter de artar

0|0
    0|0
  • Herşeyden önemlisi tas gibi bir vücut katiyor

0|0
    0|0
  • Spor yapan kız kendine bakar bilinclidir

0|0
    0|0
  • erkeksi olmadığı sürece spor yapan bayanları güzel buluyorum..

0|0
    0|0
  • Yanımda yapmasın.

0|0
    0|0
  • kurugöt bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fotograf seçimlerin harika

1|0
    0|0
  • Spor yapiyorum. Sporun kadini erkegimi varmis

1|1
    0|0
  • Çikolata yemekte spora dahilse bende hergün spor yapıyorum kanka

0|0
    0|0
  • Bu zaman da kim diyor ki spor kiza yakismaz diye?

0|0
    0|0
Yükleniyor...