Daha dün gece kendime söz verdim bugün bozdum napmaliyim?

sevgilimin cok üstüne düsüyorum, bunu istemiyorum, sanki sürekli ben onun pesinden kosuyormusum gibi hissediyorum bir süredir. dün gece söz vermistim kendime onunla fazla ilgilenmicem diye, ama daha bugün bozdum nerdesinler napiyorsunlar, sonra aksam ilgisiz oldugu icin tartismada cikardim birsürü dirdir yaptim, ya napicam ben. sonunu tatliya bagladik ama bana mesala 1 ay önceki gibi degil, telefonu zor kapatirdi öyle icten "seni seviyorum" derdiki, az önce ise "öptüm seni seviyom iyi geceler" diye saydirip kapatti hic icinden gelerek söylemedi offf buara üstüne fazla düstügümden oluyor bunun farkindayim kendimi yarin nasil tutacam napmaliyim nasil davranmaliyim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeği sorguya cekmen hoş olmaz cunku erkek guvenılmek ıster,sana ıhanet etmeyecegını senınn adın gıbı emın olmanı ıster.senden baskasına bakmayacagını.bunu ona goster emınım daha farklı olacak hersey.bızde de aynı seyler var.ustune dustukce o yarayı daha cok kanatıyorsun.bazı seylerı gorme duyma daha ıyı olacak emın ol.kendını heba etme bu kadar,bırak napıyorsa yapsın sana ıhanet etmıyorsa,sana ıyı davranıyorsa ve senı sevıyorsa.ılıskıde mantık once gelmelı kı ılıskı uzun soluklu olsun cunku duygular one cıktıgında bır sure sonra nefrete donusebılıyor ve soguma denılen olay oluyor.(Soğuma da neyse artık,çay mı bu soguyacak ya.Anlaman ıcın kullanmıstım bunu yanlıs anlama lutfen)

1|0
    0|0
    • tesekkürler. sorun bana ihanet etmesinden süphelenmem degil. sadece fazlasiyla merak ediyorum sesi cikmadiginda. ilgi bekliyorum. bana kacan kovalanir taktigini uyguluyor sanki. adam öyle rahatki. konusurken biseye bozulsam bile fazla üstünde durmaz, anlamamazliktan gelir ben bunu nasil görmezden gelim haliyle sinirleniyorum hicmi umrunda degilim diye

• yani biraz maddi skintisi var buara ama paylasiyor bunlari benimle. baska bir sorunu varsa ben bilmiyorum..

• maddiyat bir erkeği çok etkiler yani bundan da kaynaklanıyor olabılır hemen kotu yorumlamamak gerekır dıye dusunuyorum.biraz konus onla,bir sevgili bir dost gibi.derdini sonuna kadar dınle bolmeden sonra kendı dusuncenı soyle ve sarıl ona.emınım cok ıyı gelıcektır sıze

Erkekler Ne Diyor 8

• öncelikle herifi kaybetme yolunda emin adımlarla ilerliyosun ve belli ki senin yapın bu, dolayısıyla değişmez kasma

0|0
    0|0
    • ya hergün evlilikten konusuyoruz sence birakirmi beni?

• yoo genelde kendisi baslatir. misal bugün komsunun cocugundan anlattim cok agir tutamiyorum bile dedim, bana dedigi sey "bizim cocugumuzu nasil tutcan sen?:)" oldu bunun gibi...

• o zaman bu ne perhiz bu ne lahana turşusu der çıkarım işin içinden

• umursama .

0|0
    0|0
  • yrn gece kendine verdiğin sözü bida boz anasını satim:D

0|0
    0|0
  • Aklına sevgi gösterisinde bulunmak geldiğinde şu anki halini düşün.

0|0
    0|0
  • Tam istediğim bir ilişki türü

0|0
    0|0
  • Bozdum deyince korkuttun beni yahu alemsin :)

0|0
    0|0
  • bi bardak su iç geçer D:

0|0
    0|0
  • Bende kendime söz vermeliyim çok sıkıyorum sanırım :(

Fazla sıkmamalı abartmamalı Gizli bence de

0|0
    0|0
    • ya benim sevgilim bir erkek olarak cok rahat öyle hesap sormasi yoktur, buda benim onu daha cok sikmama neden oluyor, tam nasil davranmasi gerektigini biliyor

• Valla anlamadım oda seni kısıtlamak istemiyor belki, kısıtlayarak ondan soğuyacağını düşünüyor olabilir .. Birşey söylim mi ciddi birşeyler konuşmaya başladığınızda bunu da sor bence herşeyi söyle bana anlattın herşeyi

• konustuk bunlari, beni kisitlamak istemedigini söylüyor, benden korkma diyor, "benden korkma ki, baskalarindan hic korkma" diyor. Bana güvendigini yanlis bisey yapmicagimi bildigini söylüyor, bukadar.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende öyleydim ama bunun yapmana sebep sevgilin onun umursamaz tavırları bence seni boşlıyor gibi hissediyorsun sevdiğinden merak ediyorsun sevginin önüne geç arama sorma merak etsin o arasın olmuyorsa biter zaten Allah a sığın

1|0
    0|0
    • aynen budur iste dogru tespit sagol deniyecem.

• öfff ne sinirim olurum senin sevgilin gibi tiplere aç işte ne var ya ölür müsün

0|0
    0|0
    • açimmi pardon neyi açim anlamadm?

• sen değil sevgilin bence birinin üstüne düşmesi hiçte kötü değil sen haklısın

• simdi anladim. artik biseyleri degistirmenin zamani geldi yarin uygulamaya gecmeliyim :S

• aynen ya aynen bende cok sıkıyorum üstüne düşüyorum sonra sıkıldm bile diyo cok yoruldum gercekten ne yapcaz bilmiyorum bende tam bu konuyu acacaktım nasıl kacan kovalanır yapabiilirim nasıl kacabilirim diye soracaktım gercekten bıktım üstüne düşmek istemiyorum insan nasıl bişy sormadan durur ki çok zor ya bizim ne sorunumuz var aslında düüşünüyorum ne yapıyorsun dedik diyelim oturuyorum dese nerden bilcez belki gezmede bunu düşünüp yazmıcam diyorum dayanamıyorum ama belki sende işe yarar canım düşün şimdi sana arkadaslayım hakanla dedi diyelim nereden bileceksin belki melek ile yanı allaha güvenceksin inancaksın sabretceksin sorsamda yanlış cevap verebilir diye avutacaksın kendini tatlım yoksa kitapta okusan resimde atsan iki elin kandada olsa o mesajı atarsın önce beyinde bitmeli

0|0
    0|0
    • evet ya cok haklisin aslinda. zaten disardayim surdayim burdayim degince daha cok sinir oluyorum en iyisi hic bilmeyim. ama bu merak iste rahat birakmiyor beni. cok zor cok. onun bana davranisinin tamamen benim elimde oldugunun farkindayim ama yinede böyle yapiyorum iste. ilgilenmesem köpek oluyor bana. yarindan itibaren biseyler yapalim ya destek verelim birbirimize olmazmi :D

• ya ben kücük bir kasabada oturuyorum öyle bir imkanim yok:( tek tük maazalar var iste. neyse. buraya yazariz yarin istersen ne oldu ne bitti anlatiriz.

• girebilirsem olur canım tabiki burda olursak derrtlesrz birbirimize engel oluruz

Yükleniyor...