Orduspor 0 fenerbahce 2

Yorumlariniz nelerdir. Salih ucanin gecesiydi resmen ne dusunuyosunuz bu cocuk hakkinda?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• şımarmazsa yakın zamanda zirve yapar

0|0
    0|0
  • Bu gece onun gecesi olabilir fakat 2-3 maç iyi oynamakla yıldız olunmaz

1|0
    0|1
  • Medyanın gündemini meşgul edecek yeni yıldız adayı futbolcu ya kaybolacak şöhretin ışıkları altında ya da parlayacak

0|0
    0|0
  • güzel bir maç ve muhteşem bir yetenek,bizim gençlerimiz yıldızlaşsın

0|0
    0|0
  • Salih UÇAN'ı kaçanı affetmiyor diyen Rem90 özetlemiş. izlemesi keyifli oluyor Salih'i ..

1|0
    0|1
  • Dortmund veya porto gibi alıp geliştirip oynatır veya satarsak böyle yetenekleri kulüp daha fazla gelışır eminim .

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak Salih'in oyununu beğeniyorum. Fenerbahçe'de bu oyununu geliştirirse en fazla 2-3 sene oynar sonra gider. Emre Galatasaray'da neydi ise Salih'te Fenerbahçe'de o. Gelecekte birgün farklı pozisyonda izleyebilirsiniz. :)

0|0
    0|0
  • de souza, salih de souza salih,salih de souza :D

0|0
    0|1
  • Salihin bonus saçları hariç herşeyini seviyoruz beşiktaşlıyız.

0|0
    0|1
  • salih uçanı transfer etmeyenler utansın şimdi salih uçan bizde olacaktı yazıklar olsun yöneticilerimize salih uçan gerçekten her geçen gün gittikçe iyiye gidiyor iyi olması türkfutbolunun yararına türk futbolu emin ellerde oğuzhan koç muhammed demirci necip uysal semih kaya emre çolak gibi milli takımda daha çok oynayacak ben valla başka takımdan genç futbolcu yetiştiğinde çok mutlu oluyorum bu başka takımların değil türk futboluna kazançtık salih uçanda ışık var inşallah dahada iyiye gider

0|0
    1|0
  • Salih Uçan geleceğin İniesta sı bence :) Futbolu severek oynuyor zevk alıyor futbol oynarken. Çok yetenekli bir çocuk Fenerbahçedende gitmez inş.

0|0
    0|0
  • seneye barça alır onu hademe olarak...

0|1
    0|1
  • sadece 2. golü gördüm gersine gerek yok helal olsun çocuğa her takıma lazım bunlardan.

0|0
    0|0
  • şimdilik iyi gidiyor bakalım, umarım bozulmaz...

0|0
    0|0
  • Daha geşicek gelişcek :D 2. Golü bir harikaydı

0|0
    0|0
  • yenilse iyi olurdu iddaadan para kaldıracaktım hmnna

0|0
    0|1
  • emre çolak vol.2

0|0
    0|0
  • Bu çocuk olur.

0|0
    0|0
  • yeni bir alex doguyor yani :)

0|0
    0|0
  • buçocuk üstüne koya koya koya avrupada real madrid te oynar cincona takar yeminnen:D

0|0
    0|0
  • Umarım kendını bozmaz. Cok ama cok yeteneklı bır futbolcu

0|0
    0|0
  • 19 yaşında bebe ama iyi

0|0
    0|0
  • Bir şey olur bu çocuktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8