Insanların ön yargılarını kırmak çok mu zor ?

insanların ön yargılarını kırmak çok mu zor ? yoksa kişiye ya da konuya göre değişir mi? siz hiç bir ön yargı kırmak istediniz mi? ya da ön yargınızı kırmak isteyen biri ne düşündünüz ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ön yargısız olan bir insan bulamazsınız. Eğer bir şeye inanıyorsanı diğerine karşı ön yargınız vardır illaki. Az da olsa vardır. Sorun şırda başlıyor ön yargıların ne kadar elle tutulur yargılar?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet, zor..

1|0
    0|0
  • İnsanların Önyargılarını Parçalamak Atomu Parçalamaktan Daha Zordur - Albert Einstein

Üstad demiş diyeceğini çokta haklı.

1|0
    0|0
  • Ön yargıları azaltabilirsin. Ama mutlaka bir parça olur.

1|0
    0|0
  • profil fotona baktımda çok hassas olmalısın

alınıyorsun bence önyargı konusunda başına pek çok acı tecrübe geldi diye yakınıyorsun ama bence sen dediğim gibi olaylara çok duygusal yaklaşıyorsun

profil fotondan belli

1|0
    0|0
  • zor işler.

1|0
    0|0
  • İnsanların önsezilerini parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur ..

2|0
    0|0
  • Kişiye ve konuya göre değişiyo. Öğretisine bağlı kalan insanlarda daha zor ama.

1|0
    0|0
  • Ön yargısız insan yok ama mutlaka kırılabiliyor.

1|0
    0|0
  • kişiye göre konuya göre emişir yeminnen:D

1|0
    0|0
  • Ön yargılarımla mutluyum. Beni hiç yarı yolda bırakmadılar.

0|1
    0|0
  • Asiri zordur onyari yikmak.erdal demirkiran oku biraz anlarsin neden b9yle dedigimi.ozellikle azrailin secde ettigi adam ile parayi buldugum an alayini adli kitaplari...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor ,çok zor..

1|0
    0|0
  • hemde nasıl demin rasim ozan kütahyalıyı sevmiyorum dedim adam bana chplisin iste böylesiniz dedi ben ülkücü bir aileden geliyorum simdi bu adama ne anlatılırki

0|0
    0|0
  • Zor be tatlim.

0|0
    0|0
  • zor evet ama ilk intiba etkisi bir gerçek...

0|0
    0|0
  • Bazen kırılıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...